MECZ
19.07.17 | 2. runda | Maria Jose Luque Moreno | Marina Bassols Ribera | 6-2, 2-6, 6-4 | Don Benito | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Maria Jose Luque Moreno | Marina Bassols Ribera | |
1. podanie % | 72/96 (75%) | 53/96 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/72 (61%) | 32/53 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/24 (25%) | 15/43 (35%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 6/13 (46%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/96 (51%) | 46/96 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/192 (52%) | 93/192 (48%) |
Double foul | 4 | 10 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maria Jose Luque Moreno vs. Marina Bassols Ribera - Wzajemne mecze
07.06.18 | Ćwierćfinał | Marina Bassols Ribera | Maria Jose Luque Moreno | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Madrid | ceglana |
19.07.17 | 2. runda | Maria Jose Luque Moreno | Marina Bassols Ribera | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Don Benito | dywanowa |
Maria Jose Luque Moreno form & Marina Bassols Ribera form
Maria Jose Luque Moreno - ostatnie mecze
W15 Baza - twarda | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Julita Saner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Aryana Bartlett | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
20.07.19 Finał | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.07.19 Półfinał | vs. Angeles Moreno Barranquero | 7-5, 1-2, Angeles Moreno Barranquero - krecz | szczegóły meczu | |
18.07.19 Ćwierćfinał | vs. Olga Parres Azcoitia | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.07.19 2. runda | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Francesca Bullani | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Seville - ceglana | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ceuta - twarda | ||||
15.09.18 Półfinał | vs. Aleksandrina Naydenova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Victoria Mikhaylova | 7-61, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.18 2. runda | vs. Stella Wiesemann | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
Marbella - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Lee | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.18 1. runda | vs. Megi Khmiadashvili | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
21.07.18 Finał | vs. Olga Helmi | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.07.18 Półfinał | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.07.18 Ćwierćfinał | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.07.18 2. runda | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.18 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Corroios Seixal - twarda | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Alice Garcia | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guimaraes - twarda | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Theo Gravouil | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amarante - twarda | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
07.06.18 Ćwierćfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.18 2. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Julia Ronney | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monzon - twarda | ||||
08.05.18 1. runda | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.05.18 Klasyf. | vs. Ares Teixido Garcia | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
19.02.18 1. runda | vs. Seone Mendez | 7-5, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
13.02.18 1. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 7-62, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Marina Bassols Ribera - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
03.12.23 Finał | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu |