MECZ
03.02.16 | Maria Irigoyen | Charlotte Roemer | 6-2, 6-2 | Fed Cup | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maria Irigoyen | Charlotte Roemer | |
1. podanie % | 33/53 (62%) | 41/59 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/33 (52%) | 18/41 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/20 (75%) | 7/18 (39%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/59 (58%) | 21/53 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 0 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maria Irigoyen vs. Charlotte Roemer - Wzajemne mecze
03.02.16 | Maria Irigoyen | Charlotte Roemer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Fed Cup | ceglana |
Maria Irigoyen form & Charlotte Roemer form
Maria Irigoyen - ostatnie mecze
Saint Gaudens - ceglana | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.05.18 1. runda klasyf. | vs. Eugenie Chapelle | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tyler - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Brynn Boren | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Louise Reis De Campos | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Daniela Seguel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Nastassja Burnett | 6-74, 0-1, - Maria Irigoyen - krecz | szczegóły meczu | |
Stuttgart Vaihingen - ceglana | ||||
26.06.17 Klasyf. | vs. Tena Lukas | 7-5, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Rebeka Kern | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
11.02.17 Rubber 1 | vs. Montserrat Gonzalez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
13.05.16 1. runda klasyf. | vs. Lauren Davis | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
24.04.16 2. runda klasyf. | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.04.16 1. runda klasyf. | vs. Anna Slovakova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - twarda | ||||
17.04.16 | vs. Lesya Tsurenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.16 Rubber 1 | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Katowice - halowa | ||||
02.04.16 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Baindl | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
27.02.16 1. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 7-5, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
15.02.16 1. runda | vs. Elitsa Kostova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.02.16 Klasyf. | vs. Nastassja Burnett | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.16 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - ceglana | ||||
05.02.16 | vs. Teliana Pereira | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.02.16 | vs. Dominique Schaefer | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.16 | vs. Charlotte Roemer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bertioga - twarda | ||||
26.01.16 1. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 1-2, - Maria Irigoyen - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.16 1. runda klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Scottsdale - twarda | ||||
09.11.15 1. runda | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Waco - twarda | ||||
02.11.15 1. runda | vs. Veronica Cepede Royg | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
26.10.15 1. runda | vs. Nicole Gibbs | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Charlotte Roemer - ostatnie mecze
Billie Jean - twarda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
10.05.19 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.05.19 Półfinał | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.19 Ćwierćfinał | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.19 2. runda | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |