MECZ
19.07.19 | Ćwierćfinał | Maria Herazo Gonzalez | Mylene Halemai | 6-2, 6-3 | W15 Dijon | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Maria Herazo Gonzalez | Mylene Halemai | |
1. podanie % | 59/77 (77%) | 28/53 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/59 (66%) | 18/28 (64%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/18 (33%) | 7/25 (28%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 2/11 (18%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/53 (53%) | 32/77 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 73/130 (56%) | 57/130 (44%) |
Double foul | 4 | 8 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-1 | Mylene Halemai | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Maria Herazo Gonzalez | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Mylene Halemai | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Maria Herazo Gonzalez | 4-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Mylene Halemai | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Maria Herazo Gonzalez | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Mylene Halemai | |
0-0 | ||
Maria Herazo Gonzalez | 1-1 | |
2-1 | Mylene Halemai | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maria Herazo Gonzalez | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Mylene Halemai | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Maria Herazo Gonzalez | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-2 | Mylene Halemai | |
0-0 | ||
Maria Herazo Gonzalez | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maria Herazo Gonzalez vs. Mylene Halemai - Wzajemne mecze
19.07.19 | Ćwierćfinał | Maria Herazo Gonzalez | Mylene Halemai | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Dijon | twarda |
Maria Herazo Gonzalez form & Mylene Halemai form
Maria Herazo Gonzalez - ostatnie mecze
W35 Santo - twarda | ||||
14.03.24 3. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 2. runda | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Santo - twarda | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Mexico - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Jamie Loeb | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Hu | 6-2, 7-60 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivana Corley | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Sonia Tuyishime | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 7-66, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
11.11.23 | vs. Mai Hontama | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 0-4, - Maria Herazo Gonzalez - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Corley | 6-2, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kayla Day | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Panna Udvardy | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
07.08.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Don - dywanowa | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Lorena Solar Donoso | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - ceglana | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Mylene Halemai - ostatnie mecze
W15+H Amiens - ceglana | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.20 Klasyf. | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Juliette Colard | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Destinee Martins | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
21.01.20 1. runda | vs. Julie Gervais | 7-67, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 Klasyf. | vs. Epiphany Turner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Zora Hudson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
22.10.19 Klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 6-4, 1-0, Eden Silva - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Myrtille Georges | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 Klasyf. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-72, 10-2 | szczegóły meczu | |
W15 Andrezieux - halowa | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Lara Salden | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
08.08.19 2. runda | vs. Marie Temin | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.19 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.19 Klasyf. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Emeline De Witte | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - twarda | ||||
19.07.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.07.19 2. runda | vs. Theo Gravouil | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
02.07.19 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |