Rosja
23.05.04, 19 lat
23.05.04, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
03.05.01, 22 lat
03.05.01, 22 lat
Maria Andrienko vs. Megi Khmiadashvili - Wzajemne mecze
29.09.18 | Klasyf. | Maria Andrienko | Megi Khmiadashvili | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Telde | ceglana |
Maria Andrienko form & Megi Khmiadashvili form
Maria Andrienko - ostatnie mecze
W15 Telde - ceglana | ||||
24.04.24 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.04.24 Klasyf. | vs. Olga Danilova | 6-1, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Isis Louise Van Den Broek | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Gloriana Nahum | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Eva Garkusha | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.04.24 Klasyf. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Lucia Rodriguez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Telde - ceglana | ||||
10.04.24 1. runda | vs. Leonie Kung | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
08.04.24 Klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Min Liu | 6-4, 2-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Werner | 1-6, 7-65, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
27.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Puvill | 3-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 6-2, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Claudia De Lucas Rivera | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marente Sijbesma | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Pari Singh | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.12.23 Klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 5-7, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Vanja Gudelj | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Andrea Palazon | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Soledad Fayos Capilla | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Marta Kurmaz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gyeong Seo Lee | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Megi Khmiadashvili - ostatnie mecze
Telde - ceglana | ||||
29.09.18 Klasyf. | vs. Maria Andrienko | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ceuta - twarda | ||||
08.09.18 Klasyf. | vs. Anjana Suresh | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Marbella - ceglana | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Maria Jose Luque Moreno | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
03.09.18 2. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.18 Klasyf. | vs. Helena Sophie Engels | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Shepita | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.09.17 1. runda klasyf. | vs. Molly Helgesson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Dunja Stamenkovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cakovec - ceglana | ||||
22.08.16 Klasyf. | vs. Karolina Novotna (1997) | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Ana Marija Medic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.08.16 2. runda klasyf. | vs. Teodora Djordjevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Diana Krasnova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |