MECZ
01.07.18 | 1. runda klasyf. | Margot Yerolymos | Marie Villet | 6-1, 6-2 | Denain | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Margot Yerolymos vs. Marie Villet - Wzajemne mecze
01.07.18 | 1. runda klasyf. | Margot Yerolymos | Marie Villet | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Denain | ceglana |
Margot Yerolymos form & Marie Villet form
Margot Yerolymos - ostatnie mecze
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.04.22 2. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
21.03.22 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.22 Półfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.22 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Marie Villet - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Daria Kuczer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Alena Kovackova | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-73, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Freya Christie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Nana Kawagishi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nina Radovanovic | 7-5, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Malwina Rowinska | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Caroline Romeo | 3-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Rituparna Nayak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Karolina Kozakova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Nicole Gadient | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Aminata Sall | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
15.11.23 Klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Dominika Salkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Polina Kaibekova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Julia Zhu | 2-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Nina Radovanovic | 2-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Georgina Hays | 5-7, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Georgia Gulin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chloe Noel | 6-4, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |