MECZ
13.03.18 | 1. runda | Margot Yerolymos | Margaux Orange | 6-2, 6-3 | Gonesse | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Margot Yerolymos | Margaux Orange | |
1. podanie % | 28/51 (55%) | 30/56 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/28 (75%) | 19/30 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/23 (61%) | 7/26 (27%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/56 (54%) | 16/51 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Double foul | 3 | 3 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Margot Yerolymos | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Margaux Orange | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-1 | Margaux Orange | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-1 | Margaux Orange | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Margot Yerolymos | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Margot Yerolymos | 3-2 | |
0-0, 40-15 | ||
Margot Yerolymos | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Margaux Orange | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Margot Yerolymos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Margot Yerolymos | 0-1 | |
Margot Yerolymos | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Margaux Orange | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Margot Yerolymos | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Margot Yerolymos | 3-2 | |
4-2 | Margaux Orange | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Margot Yerolymos | 5-2 | |
0-0, 40-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Margot Yerolymos | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Margot Yerolymos vs. Margaux Orange - Wzajemne mecze
13.03.18 | 1. runda | Margot Yerolymos | Margaux Orange | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Gonesse | ceglana |
Margot Yerolymos form & Margaux Orange form
Margot Yerolymos - ostatnie mecze
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.04.22 2. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
21.03.22 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.22 Półfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.22 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Margaux Orange - ostatnie mecze
W25 Les - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
24.03.21 1. runda | vs. Lois Boisson | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 Klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
15.03.21 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Zoe Billon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Celia Belle Mohr | 7-63, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Giulia Morlet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Ling Zhang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.20 Półfinał | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Beatrice Lombardo | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 2-0, Mihaela Djakovic - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.01.20 2. runda | vs. Alize Lim | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 Klasyf. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.20 1. runda | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda klasyf. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
02.11.19 Półfinał | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |