MECZ
28.09.15 | 1. runda | Margot Yerolymos | Huliya Esen | 6-4, 6-3 | Sozopol | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Margot Yerolymos | Huliya Esen | |
1. podanie % | 44/78 (56%) | 42/59 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/44 (68%) | 23/42 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/34 (41%) | 5/17 (29%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 3/12 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/59 (53%) | 34/78 (44%) |
Zdobyte punkty – razem | 75/137 (55%) | 62/137 (45%) |
Double foul | 10 | 1 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Margot Yerolymos vs. Huliya Esen - Wzajemne mecze
28.09.15 | 1. runda | Margot Yerolymos | Huliya Esen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Sozopol | twarda |
Margot Yerolymos form & Huliya Esen form
Margot Yerolymos - ostatnie mecze
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.04.22 2. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
21.03.22 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.22 Półfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.22 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Huliya Esen - ostatnie mecze
Sozopol - twarda | ||||
04.10.18 2. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
03.10.18 1. runda | vs. Iulia Marko | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Iulia Savescu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.18 2. runda klasyf. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Angelique Svinos | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Satsuki Takamura | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Gabriela Pantuckova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Andjela Petrovic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Jelena Marjanovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
23.10.17 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Betina Tokac | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
05.10.17 2. runda | vs. Dia Evtimova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.17 1. runda | vs. Melody Todorova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
21.09.17 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.17 2. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda | vs. Victoria Ocheva | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Stefani Georgieva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Ioana Gheorghita | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Gabriela Duca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.09.17 Klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Victoria Ocheva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
04.10.16 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Sozopol - twarda | ||||
29.09.16 2. runda | vs. Katerina Kramperova | 7-65, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.16 1. runda | vs. Gergana Topalova | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dobrich - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Nevena Georgieva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.16 Klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 7-62, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.16 Klasyf. | vs. Kimberley Zimmermann | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |