MECZ
12.03.18 | Klasyf. | Margaux Orange | Luminita Tutunaru | 6-1, 7-62 | Gonesse | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Margaux Orange | Luminita Tutunaru | |
1. podanie % | 28/67 (42%) | 41/61 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/28 (71%) | 17/41 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 19/39 (49%) | 9/20 (45%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/61 (57%) | 28/67 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/128 (58%) | 54/128 (42%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Luminita Tutunaru | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Margaux Orange | 1-0 | |
2-0 | Luminita Tutunaru | |
0-0, 40-15[BP] | ||
3-0 | Luminita Tutunaru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Margaux Orange | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Luminita Tutunaru | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-1 | Luminita Tutunaru | |
0-0, 15-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Luminita Tutunaru | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Margaux Orange | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Luminita Tutunaru | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-2 | Luminita Tutunaru | |
0-0, 30-40 | ||
2-2 | Luminita Tutunaru | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-3 | Luminita Tutunaru | |
2-4 | Luminita Tutunaru | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Margaux Orange | 3-4 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Margaux Orange | 4-4 | |
Margaux Orange | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Luminita Tutunaru | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Margaux Orange | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Luminita Tutunaru | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
17.07.00, 23 lat
17.07.00, 23 lat
Margaux Orange vs. Luminita Tutunaru - Wzajemne mecze
12.03.18 | Klasyf. | Margaux Orange | Luminita Tutunaru | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | Gonesse | ceglana |
Margaux Orange form & Luminita Tutunaru form
Margaux Orange - ostatnie mecze
W25 Les - twarda | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sada Nahimana | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
24.03.21 1. runda | vs. Lois Boisson | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 Klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Zoe Billon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.21 Klasyf. | vs. Lena Papadakis | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Celia Belle Mohr | 7-63, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Giulia Morlet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Ling Zhang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.02.20 Półfinał | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.02.20 Ćwierćfinał | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.20 2. runda | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.02.20 1. runda | vs. Beatrice Lombardo | 6-0, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 2-0, Mihaela Djakovic - krecz | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
24.01.20 2. runda | vs. Alize Lim | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.01.20 1. runda | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.01.20 2. runda klasyf. | vs. Adriana Rajkovic | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.01.20 Klasyf. | vs. Aiko Yoshitomi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.20 1. runda klasyf. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
02.11.19 Półfinał | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Marina Bassols Ribera | 6-76, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Matilde Jorge | 2-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |
Luminita Tutunaru - ostatnie mecze
Antalya - twarda | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Alise Cernecka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
21.09.18 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.18 2. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.09.18 1. runda | vs. Franziska Kommer | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Andreea Elena Iordachi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ilaria Sposetti | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Linda Cagnazzo | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Damaschin | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Stella Chianello | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Damaschin | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
04.06.18 Klasyf. | vs. Sarah Nikocevic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Aneta Kulhankova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Kunic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
27.05.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Makhorkina | 6-4, 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Andriana Simovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Gonesse - ceglana | ||||
12.03.18 Klasyf. | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anna Popescu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Julie Belgraver | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Franziska Kommer | 6-1, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Casteleyn | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Chisa Hosonuma | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Camilla Mitolo | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 7-5, 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
Varna - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 7-5, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-4, 3-1, Yasmeen Ghaoui - krecz | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Camelia-Elena Hristea | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Mia Eklund | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
24.08.17 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.17 1. runda | vs. Anamaria Kiszner Luca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |