Belgia
10.10.01, 22 lat
10.10.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
31.05.99, 24 lat
31.05.99, 24 lat
Margaux Maquet vs. Eline Audenaert - Wzajemne mecze
08.07.18 | Klasyf. | Margaux Maquet | Eline Audenaert | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Knokke | ceglana |
Margaux Maquet form & Eline Audenaert form
Margaux Maquet - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Franziska Kommer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastazja Rosnowska | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
09.07.18 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Juliette Bastin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.07.18 Klasyf. | vs. Eline Audenaert | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
23.04.18 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Heise | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Miriana Tona | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
13.03.18 Klasyf. | vs. Dalila Said | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Justine Pysson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Zoe Billon | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.18 Klasyf. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
30.10.17 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Teodora Adina Ardeleanu | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Middelkerke - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Juliette Bastin | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Camila Tumosa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Daria Kuczer | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
01.05.17 Klasyf. | vs. Teodora Stinga | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Yulia Kulikova | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Grinchishina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Giulia Guidetti | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nieuwpoort - ceglana | ||||
20.06.16 2. runda klasyf. | vs. M'Balia Bangoura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Eline Audenaert - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.05.21 Klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.04.21 2. runda klasyf. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.21 Klasyf. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
01.02.21 2. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.21 2. runda klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.01.21 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.01.21 1. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
08.09.20 1. runda | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.08.20 1. runda | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 2. runda klasyf. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.20 Klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15+H Amiens - ceglana | ||||
08.03.20 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
10.12.19 1. runda | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.12.19 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.11.19 1. runda | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | szczegóły meczu |