INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gaia Squarcialupi vs. Margarita Skryabina - Wzajemne mecze
07.03.16 | 2. runda klasyf. | Margarita Skryabina | Gaia Squarcialupi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Gaia Squarcialupi form & Margarita Skryabina form
Gaia Squarcialupi - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Margherita Marcon | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 7-69, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Farah Fernandez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.12.23 Klasyf. | vs. Shana Martin Mao | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Marion Viertler | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Monika Wojcik | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 6-3, 12-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Defne Aslanbas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Dia Evtimova | 6-0, 2-1, Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Manca Pislak | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Katerina Petrova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jana Bozinovska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Anastasia Piangerelli | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Jana Bojovic | 2-6, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Laia Petretic | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Kan | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Margarita Skryabina - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ivanova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Aya El Aouni | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 5-7, 10-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Dana Baidaulet | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Vittoria Modesti | 6-2, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ariana Geerlings | 5-7, 7-5, 7-67 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Sanne Schalekamp | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Susanna Giovanardi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Zuzanna Pawlikowska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yujin Kim | 6-76, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-2, 0-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Anastasija Radojevic | 6-1, 3-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Yakimakho | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Amy Sucha | 6-2, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 3-0, Anna Jakovleva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
30.09.21 2. runda | vs. Liv Hovde | 7-67, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.21 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Dasha Ivanova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Akilah James | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
08.06.18 Półfinał | vs. Yuliya Hatouka | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.06.18 Ćwierćfinał | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.06.18 2. runda | vs. Elena Malygina | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu |