MECZ
27.01.20 | 2. runda klasyf. | Margarita Ignatjeva | Ioana Dumitrescu | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lotwa
25.06.01, 22 lat
17569 $
25.06.01, 22 lat
17569 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
02.10.02, 21 lat
02.10.02, 21 lat
Margarita Ignatjeva vs. Ioana Dumitrescu - Wzajemne mecze
27.01.20 | 2. runda klasyf. | Margarita Ignatjeva | Ioana Dumitrescu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Margarita Ignatjeva form & Ioana Dumitrescu form
Margarita Ignatjeva - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 Klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Ioana Dumitrescu - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dell'Edera | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yican Li | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maiko Uchijima | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ireni Lucia | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Veroux | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.02.20 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.02.20 1. runda klasyf. | vs. Greta Langiu | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 1-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Olga Evstigneeva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Isabela Ioana Dima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ana Maria Gabriela Taranu | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Julia Helbet | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Karine Brucher | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |