MECZ
15.07.18 | 1. runda klasyf. | Margarita Ignatjeva | Aimee Tarun | 6-3, 3-6, 6-4 | Parnu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lotwa
25.06.01, 22 lat
17569 $
25.06.01, 22 lat
17569 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
07.09.94, 29 lat
07.09.94, 29 lat
Margarita Ignatjeva vs. Aimee Tarun - Wzajemne mecze
15.07.18 | 1. runda klasyf. | Margarita Ignatjeva | Aimee Tarun | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Parnu | ceglana |
Margarita Ignatjeva form & Aimee Tarun form
Margarita Ignatjeva - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Maria Vittoria Viviani | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Alian Zack | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Oana Gavrila | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Jana Vanik | 1-6, 7-62, 10-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Maria Ochoa Martinez | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Trenery | Isabelle Trenery - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 1-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 7-67, 10-7 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Bebic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Sarinova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda klasyf. | vs. Shachf Lieberman | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liepaja - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Klaudija Bubelyte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-4, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Melania Delai | 2-6, - Margarita Ignatjeva - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
08.06.23 1. runda | vs. Ana Lanisek | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Anastasia Iamachkine | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 Klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Aimee Tarun - ostatnie mecze
W15 Orlando - ceglana | ||||
18.06.19 1. runda klasyf. | vs. Louise Kwong | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cucuta - ceglana | ||||
07.11.18 2. runda | vs. Audrey Ann Blakely | 4-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
05.11.18 1. runda | vs. Ana M Becerra | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Shahar Biran | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Nicole Khirin | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Koral Koldobski | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Fernanda Brito | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lambare - ceglana | ||||
20.08.18 1. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
13.08.18 1. runda | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
07.08.18 1. runda | vs. Gabriela Ce | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Parnu - ceglana | ||||
15.07.18 1. runda klasyf. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
07.07.18 2. runda klasyf. | vs. Kelly Versteeg | 2-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kiryat Shmona - twarda | ||||
20.06.18 2. runda | vs. Shelly Bereznyak | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.06.18 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
03.06.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Kostromitina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.05.18 Klasyf. | vs. Chiraz Bechri | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
21.05.18 2. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sian Payne | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tiberias - twarda | ||||
14.05.18 Klasyf. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sajur - twarda | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.05.18 1. runda | vs. Jane Stewart | 3-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.05.18 Klasyf. | vs. Keren Mor | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Inbar Cohen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Akko - twarda | ||||
30.04.18 1. runda | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Ashley Weinhold | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
03.03.18 Klasyf. | vs. Alessia Truden | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Taro Keens | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Luque - twarda | ||||
20.12.17 2. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.17 1. runda | vs. Tatiana Terwindt | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |