MECZ
08.08.16 | 1. runda klasyf. | Manon Peral | Arianna Capogrosso | 6-0, 6-1 | Aprilia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
01.04.99, 25 lat
01.04.99, 25 lat
Manon Peral vs. Arianna Capogrosso - Wzajemne mecze
08.08.16 | 1. runda klasyf. | Manon Peral | Arianna Capogrosso | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Aprilia | ceglana |
Manon Peral form & Arianna Capogrosso form
Manon Peral - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Ines Nicault | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.11.19 Klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Linda Canteri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Marie Temin | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Thais Castiglioni | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 Klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | - | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.03.19 Klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 7-5, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-0, 1-0, Angelina Graovac - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 7-68, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.19 Klasyf. | vs. Maria Tanasescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.19 Klasyf. | vs. Sasha Hill | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Amal Gati | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
12.11.18 Klasyf. | vs. Maja Issler | - | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
08.11.18 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-74, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.18 1. runda | vs. Valentine Bacher | Valentine Bacher - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.10.18 Ćwierćfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.18 2. runda | vs. Miriana Tona | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Arianna Capogrosso - ostatnie mecze
Norman - twarda | ||||
12.11.18 2. runda klasyf. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Payton Andrews | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Sara Gambogi | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
06.05.18 Klasyf. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Susanna Giovanardi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sassuolo - ceglana | ||||
20.06.17 1. runda | vs. Anna-Giulia Remondina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Lisa Vallone | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.17 Klasyf. | vs. Ilona Kremen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Bunea | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Solarino - dywanowa | ||||
22.11.16 1. runda | vs. Alice Matteucci | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
25.10.16 1. runda | vs. Juliette Colard | 4-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.16 Klasyf. | vs. Sarah Stoerbrauck | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
24.10.16 1. runda klasyf. | vs. Greta Ceccomori | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda klasyf. | vs. Agustina Chlpac | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
15.09.16 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.09.16 1. runda | vs. Chiara Grimm | 0-3, Chiara Grimm - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.16 Klasyf. | vs. Elyse Lavender | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Elisa Cordovani | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Anna Bini | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.16 Klasyf. | vs. Irene Lavino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sezze - ceglana | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Giuseppina Miccio | 5-7, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.08.16 Klasyf. | vs. Beatrice Lombardo | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Aprilia - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Manon Peral | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |