MECZ
07.09.15 | 1. runda | Manon Arcangioli | Tatiana Silbereisen | 6-2, 6-1 | Petange | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Luxsemburg
03.12.88, 35 lat
03.12.88, 35 lat
Manon Arcangioli vs. Tatiana Silbereisen - Wzajemne mecze
07.09.15 | 1. runda | Manon Arcangioli | Tatiana Silbereisen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Petange | halowa |
Manon Arcangioli form & Tatiana Silbereisen form
Manon Arcangioli - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Anastasia Safta | 7-5, 2-1, Anastasia Safta - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
16.10.22 Klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
31.07.22 Finał | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.07.22 Półfinał | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.22 Ćwierćfinał | vs. Federica Bilardo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.22 2. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Veronika Bokor | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Oceane Dodin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.22 Klasyf. | vs. Meline Chaumeil | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Valentina Gaggini | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, - Manon Arcangioli - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 6-77, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Federica Bilardo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Natalia Siedliska | 7-65, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Tatiana Silbereisen - ostatnie mecze
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Margaux Komano | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
27.10.18 1. runda klasyf. | vs. Alena Fomina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Celine Fritsch | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
07.09.15 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.15 Klasyf. | vs. Justine Pysson | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
06.07.15 1. runda klasyf. | vs. Kassandra Davesne | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
15.09.14 2. runda klasyf. | vs. Sarah Finck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
09.07.12 1. runda klasyf. | vs. Michelle Van Lier | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
08.08.11 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
25.07.11 1. runda klasyf. | vs. Dinah Pfizenmaier | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Petange - ceglana | ||||
18.07.11 1. runda klasyf. | vs. Karen Barritza | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
26.07.10 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
18.10.08 1. runda klasyf. | vs. Michaella Krajicek | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |