MECZ
30.05.16 | 2. runda klasyf. | Manon Arcangioli | Margot Yerolymos | 6-4, 6-4 | Marseille | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Manon Arcangioli vs. Margot Yerolymos - Wzajemne mecze
12.06.19 | 1. runda | Margot Yerolymos | Manon Arcangioli | 4-6, 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | W60 Barcelona | ceglana |
21.01.19 | 1. runda klasyf. | Margot Yerolymos | Manon Arcangioli | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | W60 Andrezieux | halowa |
13.04.18 | Ćwierćfinał | Margot Yerolymos | Manon Arcangioli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Tunis | ceglana |
30.05.16 | 2. runda klasyf. | Manon Arcangioli | Margot Yerolymos | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Marseille | ceglana |
12.05.14 | 1. runda klasyf. | Manon Arcangioli | Margot Yerolymos | 6-3, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | Saint Gaudens | ceglana |
Manon Arcangioli form & Margot Yerolymos form
Manon Arcangioli - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Anastasia Safta | 7-5, 2-1, Anastasia Safta - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
16.10.22 Klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
31.07.22 Finał | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.07.22 Półfinał | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.22 Ćwierćfinał | vs. Federica Bilardo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.22 2. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Veronika Bokor | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Oceane Dodin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.22 Klasyf. | vs. Meline Chaumeil | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Valentina Gaggini | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, - Manon Arcangioli - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 6-77, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Federica Bilardo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Natalia Siedliska | 7-65, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Margot Yerolymos - ostatnie mecze
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.04.22 2. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
21.03.22 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.22 Półfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.22 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |