MECZ
17.06.20 | 1. runda | Manon Arcangioli | Fiona Codino | 6-2, 6-1 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Fiona Codino | |
Manon Arcangioli | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, A-40[BP] | ||
Manon Arcangioli | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-0 | Fiona Codino | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Manon Arcangioli | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Fiona Codino | |
0-0, 15-15 | ||
Manon Arcangioli | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Manon Arcangioli | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
2-0 | Fiona Codino | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manon Arcangioli | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-1 | Fiona Codino | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Manon Arcangioli | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40 | ||
5-1 | Fiona Codino | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Manon Arcangioli vs. Fiona Codino - Wzajemne mecze
17.06.20 | 1. runda | Manon Arcangioli | Fiona Codino | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Manon Arcangioli form & Fiona Codino form
Manon Arcangioli - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Anastasia Safta | 7-5, 2-1, Anastasia Safta - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
16.10.22 Klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
31.07.22 Finał | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.07.22 Półfinał | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.22 Ćwierćfinał | vs. Federica Bilardo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.22 2. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Veronika Bokor | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Oceane Dodin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.22 Klasyf. | vs. Meline Chaumeil | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Valentina Gaggini | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, - Manon Arcangioli - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 6-77, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Federica Bilardo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Natalia Siedliska | 7-65, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Fiona Codino - ostatnie mecze
W50+H Calvi - twarda | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Lauren Mcminn | 7-63, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Sandy Marti | 4-6, 1-4, - Fiona Codino - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Camilia Samel Druz | 3-6, 6-0, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Carolina Troiano | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Elisa Rubio | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Maria Sohlberg | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Arina Arifullina | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Lola Collin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.23 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 6-76, 6-75 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.23 2. runda klasyf. | vs. Astrid Cirotte | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
17.01.23 1. runda | vs. Cadence Brace | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fort - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Ana Grubor | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Chloe Noel | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Liva Yildiz | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
11.04.22 Klasyf. | vs. Verena Meliss | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 2. runda klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gonesse - ceglana | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.03.22 1. runda | vs. Lisa Pigato | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.02.22 Klasyf. | vs. Jamilah Snells | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu |