MECZ
29.06.16 | 1. runda | Manon Arcangioli | Chloe Paquet | 3-6, 6-2, 6-1 | Denain | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Manon Arcangioli | Chloe Paquet | |
1. podanie % | 57/80 (71%) | 53/83 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/57 (68%) | 33/53 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/23 (39%) | 11/30 (37%) |
Zdobyte break-ball | 6/14 (43%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/83 (47%) | 32/80 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 87/163 (53%) | 76/163 (47%) |
Double foul | 3 | 7 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Manon Arcangioli vs. Chloe Paquet - Wzajemne mecze
18.06.20 | 1. runda | Chloe Paquet | Manon Arcangioli | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
29.06.16 | 1. runda | Manon Arcangioli | Chloe Paquet | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Denain | ceglana |
08.12.14 | 1. runda | Chloe Paquet | Manon Arcangioli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Lucknow | trawiasta |
17.03.14 | 1. runda | Manon Arcangioli | Chloe Paquet | 2-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | Le Havre | ceglana |
25.02.13 | 2. runda | Chloe Paquet | Manon Arcangioli | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Manon Arcangioli form & Chloe Paquet form
Manon Arcangioli - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Tereza Valentova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Anastasia Safta | 7-5, 2-1, Anastasia Safta - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Solymar Colling | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
16.10.22 Klasyf. | vs. Anastasia Gasanova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-2, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
02.08.22 1. runda | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
31.07.22 Finał | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.07.22 Półfinał | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.22 Ćwierćfinał | vs. Federica Bilardo | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.22 2. runda | vs. Zeel Desai | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Veronika Bokor | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
26.01.22 1. runda | vs. Oceane Dodin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.22 Klasyf. | vs. Meline Chaumeil | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.22 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.11.21 1. runda | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Evita Ramirez | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80+H Le - twarda | ||||
29.09.21 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.09.21 1. runda | vs. Valentina Gaggini | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
13.07.21 1. runda | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, - Manon Arcangioli - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
15.06.21 Klasyf. | vs. Salma Djoubri | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Iliev | 7-5, 6-77, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.06.21 Półfinał | vs. Federica Bilardo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Natalia Siedliska | 7-65, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Chloe Paquet - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Liv Hovde | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 Klasyf. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.24 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Suhitha Maruri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
10.12.23 Finał | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Półfinał | vs. Cristina Bucsa | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.12.23 2. runda | vs. Alize Cornet | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Funchal - twarda | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
02.11.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Jamrichova | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Tamira Paszek | 1-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Sachia Vickery | 6-74, 6-3, 2-0, Sachia Vickery - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Simona Waltert | 0-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Kaja Juvan | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |