INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sadafmoh Tolibova vs. Manisha Foster - Wzajemne mecze
08.04.16 | Ćwierćfinał | Manisha Foster | Sadafmoh Tolibova | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Sadafmoh Tolibova form & Manisha Foster form
Sadafmoh Tolibova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Irene Lavino | 6-1, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Maia Lumsden | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 7-5, 3-6, 1-4, - Sadafmoh Tolibova - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Lisa-Maria Moser | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Justine Pysson | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Fergana - twarda | ||||
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-0, Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 0-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Muslima Akhunova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Daria Nazarkina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Katharina Hering | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.19 Ćwierćfinał | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 0-3, - Sadafmoh Tolibova - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.19 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Manisha Foster - ostatnie mecze
Las Palmas - ceglana | ||||
07.08.17 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Maja Issler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dublin - dywanowa | ||||
24.07.17 1. runda | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Aurangabad - ceglana | ||||
07.06.17 2. runda | vs. Mahak Jain | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.17 1. runda | vs. Kanika Vaidya | 7-63, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
24.05.17 1. runda | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 Klasyf. | vs. Julia Helbet | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.05.17 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.17 1. runda | vs. Zoe Bourbotte | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
31.03.17 2. runda | vs. Maria Joao Koehler | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.03.17 Ćwierćfinał | vs. Eden Silva | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.03.17 1. runda | vs. Andrea Ka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Ines Fonte | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.17 Klasyf. | vs. Oleksandra Piskun | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
21.03.17 1. runda | vs. Harmony Tan | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.17 Klasyf. | vs. Jil Nora Engelmann | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Ribeiro | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.03.17 2. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.17 1. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.03.17 Klasyf. | vs. Erika Vogelsang | 6-3, 2-1, Erika Vogelsang - krecz | szczegóły meczu | |
06.03.17 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Gogol | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.03.17 2. runda | vs. Helene Scholsen | 7-67, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.03.17 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.17 2. runda klasyf. | vs. Sophia Intert | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.17 Klasyf. | vs. Molly Helgesson | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.02.17 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.17 Klasyf. | vs. Paulina Czarnik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Edgbaston - halowa | ||||
07.02.17 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-64, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |