INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oleksandra Korashvili vs. Manisha Foster - Wzajemne mecze
10.04.16 | Finał | Manisha Foster | Oleksandra Korashvili | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Oleksandra Korashvili form & Manisha Foster form
Oleksandra Korashvili - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.07.23 2. runda klasyf. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
16.05.23 1. runda | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kachreti - twarda | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Tbilisi - twarda | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Norman - twarda | ||||
14.11.18 1. runda | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
30.08.17 1. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
04.08.17 Półfinał | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.08.17 Ćwierćfinał | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.17 2. runda | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.17 1. runda | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
04.07.17 1. runda | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
06.06.17 1. runda | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
24.04.17 1. runda | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Manisha Foster - ostatnie mecze
Las Palmas - ceglana | ||||
07.08.17 Klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Maja Issler | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dublin - dywanowa | ||||
24.07.17 1. runda | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.07.17 1. runda | vs. Giorgia Marchetti | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Aurangabad - ceglana | ||||
07.06.17 2. runda | vs. Mahak Jain | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.17 1. runda | vs. Kanika Vaidya | 7-63, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
24.05.17 1. runda | vs. Veronica Napolitano | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 Klasyf. | vs. Julia Helbet | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.05.17 2. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.17 1. runda | vs. Zoe Bourbotte | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
31.03.17 2. runda | vs. Maria Joao Koehler | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.03.17 Ćwierćfinał | vs. Eden Silva | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.03.17 1. runda | vs. Andrea Ka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Ines Fonte | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.17 Klasyf. | vs. Oleksandra Piskun | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
21.03.17 1. runda | vs. Harmony Tan | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Maria Ribeiro | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.03.17 Klasyf. | vs. Jil Nora Engelmann | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.03.17 2. runda | vs. Anastasia Vdovenco | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.17 1. runda | vs. Mihaela Buzarnescu | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.03.17 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Gogol | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.17 Klasyf. | vs. Erika Vogelsang | 6-3, 2-1, Erika Vogelsang - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.03.17 2. runda | vs. Helene Scholsen | 7-67, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.03.17 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.17 2. runda klasyf. | vs. Sophia Intert | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.17 Klasyf. | vs. Molly Helgesson | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
21.02.17 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.17 Klasyf. | vs. Paulina Czarnik | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Edgbaston - halowa | ||||
07.02.17 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-64, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |