INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mandy Wagemaker vs. Natsuho Arakawa - Wzajemne mecze
28.04.14 | 2. runda | Mandy Wagemaker | Natsuho Arakawa | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Bangkok | twarda |
Mandy Wagemaker form & Natsuho Arakawa form
Mandy Wagemaker - ostatnie mecze
Alphen aan - ceglana | ||||
07.09.16 2. runda | vs. Suzan Lamens | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Noa Liauw A Fong | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
30.08.16 1. runda | vs. Julyette Steur | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
24.08.16 1. runda | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rebecq - ceglana | ||||
02.08.16 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Maaseik - ceglana | ||||
27.07.16 2. runda | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.07.16 1. runda | vs. Catherine Chantraine | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
08.07.16 Ćwierćfinał | vs. Arianne Hartono | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.07.16 2. runda | vs. Zoe Gwen Scandalis | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.07.16 1. runda | vs. Anna Ozerova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Middelburg - ceglana | ||||
30.06.16 2. runda | vs. Richel Hogenkamp | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.16 1. runda | vs. Chayenne Ewijk | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Annick Verhaar | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.06.16 Klasyf. | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Breda - ceglana | ||||
25.06.16 Półfinał | vs. Kelly Versteeg | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.06.16 Ćwierćfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
23.06.16 2. runda | vs. Bibiane Schoofs | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.06.16 1. runda | vs. Luisa Marie Huber | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
14.06.16 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
04.06.16 1. runda klasyf. | vs. Amra Sadikovic | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stuttgart Stammheim - halowa | ||||
14.01.16 2. runda | vs. Tena Lukas | 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.01.16 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
16.11.15 1. runda | vs. Vivien Juhaszova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.15 2. runda | vs. Elena Rybakina | 7-63, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.11.15 Ćwierćfinał | vs. Agnes Bukta | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.11.15 1. runda | vs. Julyette Steur | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.15 Półfinał | vs. Alisa Kleybanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.15 2. runda | vs. Anna Bogoslavets | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
21.09.15 2. runda | vs. Karin Kennel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.15 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Natsuho Arakawa - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Anri Nagata | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ashlee Narker | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Caitlin Baker | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Lea Ma | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Haruna Arakawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Maddison Inglis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Lily Fairclough | 7-66, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Madison Frahn | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Monique Barry | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Shuyue Ma | 5-7, 7-5, Shuyue Ma - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Yatawee Chimchum | 6-76, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
30.05.23 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Goyang - twarda | ||||
22.05.23 Klasyf. | vs. Haram Kim | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kahyeon Han | 7-61, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Incheon - twarda | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Eunchae Kim | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Gifu - twarda | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Osaka - twarda | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |