MECZ
26.08.19 | Klasyf. | Manca Pislak | Paula Arias Manjon | 6-4, 5-7, 17-15 | W25 Vienna | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Manca Pislak | Paula Arias Manjon | |
1. podanie % | 80/105 (76%) | 54/84 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/80 (53%) | 30/54 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/25 (56%) | 17/30 (57%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/84 (44%) | 49/105 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/189 (49%) | 96/189 (51%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Manca Pislak vs. Paula Arias Manjon - Wzajemne mecze
28.08.19 | 1. runda | Manca Pislak | Paula Arias Manjon | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | W25 Vienna | ceglana |
26.08.19 | Klasyf. | Manca Pislak | Paula Arias Manjon | 6-4, 5-7, 17-15 | szczegóły meczu |
Manca Pislak form & Paula Arias Manjon form
Manca Pislak - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-74, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 4-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Maja Miscevic | 4-6, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Stankovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Arina Bulatova | 6-1, 6-72, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Greta Fenyves | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
15.05.23 Klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 1-4, - Manca Pislak - krecz | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
07.05.23 Klasyf. | vs. Emma Rizzetto | 6-72, 0-2, - Manca Pislak - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Maribor - halowa | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
28.09.22 Klasyf. | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 2. runda klasyf. | vs. Panna Bartha | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Denise Hrdinkova | 3-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
29.08.22 Klasyf. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Denisa Hindova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Paula Arias Manjon - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
16.12.23 Półfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
10.11.23 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 El - twarda | ||||
27.07.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 2. runda | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | szczegóły meczu | |
W100 Vitoria - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Getxo - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.06.23 2. runda | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |