MECZ
04.12.19 | 1. runda | Mananchaya Sawangkaew | Emily Webley-Smith | 6-3, 7-63 | W25 Solapur | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Mananchaya Sawangkaew | Emily Webley-Smith | |
1. podanie % | 55/85 (65%) | 36/64 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/55 (64%) | 19/36 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/30 (50%) | 15/28 (54%) |
Zdobyte break-ball | 4/6 (67%) | 3/13 (23%) |
Punkty zdobyte przez return | 30/64 (47%) | 35/85 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/149 (54%) | 69/149 (46%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 40-0[BP], 15-40 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 5-3 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 1-2 | |
1-3 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 1-4 | |
0-0 | ||
2-4 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Emily Webley-Smith | |
Mananchaya Sawangkaew | 5-6 | |
6-6 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 1-0, 2-0, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mananchaya Sawangkaew vs. Emily Webley-Smith - Wzajemne mecze
04.12.19 | 1. runda | Mananchaya Sawangkaew | Emily Webley-Smith | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | W25 Solapur | twarda |
Mananchaya Sawangkaew form & Emily Webley-Smith form
Mananchaya Sawangkaew - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Naho Sato | 6-75, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Maya Joint | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Ivana Popovic | 6-4, 2-6, 7-614 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Aoi Ito | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 7-62, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Harriet Dart | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Aoi Ito | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Anastasiia Gureva | 6-1, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Emily Webley-Smith - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda klasyf. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40+H Calvi - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Murska - halowa | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Madrid - ceglana | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
10.10.22 Klasyf. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Sozopol - twarda | ||||
03.10.22 Klasyf. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cantanhede - dywanowa | ||||
24.06.22 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |