MECZ
23.01.19 | 3. runda | Mananchaya Sawangkaew | Adrienn Nagy | 6-2, 6-4 | Australian Open | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Mananchaya Sawangkaew | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Adrienn Nagy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mananchaya Sawangkaew | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Adrienn Nagy | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Mananchaya Sawangkaew vs. Adrienn Nagy - Wzajemne mecze
23.01.19 | 3. runda | Mananchaya Sawangkaew | Adrienn Nagy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Australian Open | twarda |
Mananchaya Sawangkaew form & Adrienn Nagy form
Mananchaya Sawangkaew - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Naho Sato | 6-75, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Su Jeong Jang | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Dalila Jakupovic | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Maya Joint | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Ivana Popovic | 6-4, 2-6, 7-614 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Alana Parnaby | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Antonia Ruzic | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Sayaka Ishii | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Aoi Ito | 6-75, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ayano Shimizu | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 7-62, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Harriet Dart | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 Klasyf. | vs. Aoi Ito | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eri Shimizu | 6-73, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Anastasiia Gureva | 6-1, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Adrienn Nagy - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
25.03.24 Klasyf. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
16.10.23 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Tomajkova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Enola Chiesa | 6-75, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Lisa Claeys | 3-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Merel Hoedt | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Dunja Maric | - Adrienn Nagy - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Annenheim - ceglana | ||||
31.05.23 2. runda | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |