MECZ
25.06.18 | Klasyf. | Malene Helgo | Rebecca Ehn | 6-0, 6-2 | Bastad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Malene Helgo | Rebecca Ehn | |
1. podanie % | 23/42 (55%) | 25/46 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/23 (65%) | 11/25 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/19 (68%) | 4/21 (19%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/46 (67%) | 14/42 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy | 0 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Malene Helgo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Rebecca Ehn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Malene Helgo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Malene Helgo | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Rebecca Ehn | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Malene Helgo | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Malene Helgo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Malene Helgo | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Rebecca Ehn | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
5-2 | Rebecca Ehn | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
22.02.99, 25 lat
22.02.99, 25 lat
Malene Helgo vs. Rebecca Ehn - Wzajemne mecze
25.06.18 | Klasyf. | Malene Helgo | Rebecca Ehn | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Bastad | ceglana |
Malene Helgo form & Rebecca Ehn form
Malene Helgo - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |
Rebecca Ehn - ostatnie mecze
Stockholm - halowa | ||||
22.10.18 Klasyf. | vs. Agnes Mitteregger | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Hilda Lundstedt | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
24.09.18 Klasyf. | vs. Muazzez Demirci | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Jasmine Khoshabeh | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
Sandelfjord - ceglana | ||||
21.07.18 1. runda klasyf. | vs. Kimmy A. Guerin | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
25.06.18 Klasyf. | vs. Malene Helgo | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Cristina Adamescu | 6-2, 2-0, Cristina Adamescu - krecz | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Feriel Mahbouli | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Molly Helgesson | 7-67, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.02.18 1. runda | vs. Andreea Ghitescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.02.18 Klasyf. | vs. Lidia Mugelli | 6-72, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.02.18 1. runda klasyf. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
25.10.17 1. runda | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Emilie Hansen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Mia Eklund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
08.09.17 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.17 2. runda | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Paulina Wulcan | 4-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lund - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Katerina Filip | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Lisa Ponomar | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 4-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Mariella Minetti | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |