MECZ
15.03.19 | Ćwierćfinał | Malene Helgo | Lisa Ponomar | 6-0, 6-1 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Malene Helgo | Lisa Ponomar | |
1. podanie % | 29/41 (71%) | 24/39 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/29 (66%) | 9/24 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/12 (75%) | 5/15 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/39 (64%) | 13/41 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Double foul | 0 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Malene Helgo | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lisa Ponomar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Malene Helgo | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Lisa Ponomar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Malene Helgo | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Malene Helgo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lisa Ponomar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Malene Helgo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Malene Helgo | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Lisa Ponomar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Malene Helgo | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Malene Helgo vs. Lisa Ponomar - Wzajemne mecze
26.07.19 | Ćwierćfinał | Malene Helgo | Lisa Ponomar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Sandelfjord | ceglana |
15.03.19 | Ćwierćfinał | Malene Helgo | Lisa Ponomar | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
28.07.18 | Finał | Malene Helgo | Lisa Ponomar | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | Sandelfjord | ceglana |
Malene Helgo form & Lisa Ponomar form
Malene Helgo - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |
Lisa Ponomar - ostatnie mecze
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
23.08.21 1. runda klasyf. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.11.20 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.10.20 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.10.20 1. runda | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.10.20 Ćwierćfinał | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.20 2. runda | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.10.20 1. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.20 2. runda | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.10.20 1. runda | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
30.09.20 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.20 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.09.20 2. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.20 1. runda klasyf. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Porto - twarda | ||||
23.09.20 1. runda | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.09.20 Klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.20 1. runda | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.08.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.08.20 1. runda | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.20 1. runda | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.08.20 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.08.20 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.20 1. runda | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.08.20 1. runda | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |