Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Norwegia
11.03.02, 22 lat
11.03.02, 22 lat
Malene Helgo vs. Emilie Elde - Wzajemne mecze
15.11.17 | 2. runda | Malene Helgo | Emilie Elde | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | Oslo | halowa |
Malene Helgo form & Emilie Elde form
Malene Helgo - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |
Emilie Elde - ostatnie mecze
W15 Nasbypark - halowa | ||||
31.10.23 Klasyf. | vs. Aino Alkio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marissa Minetti | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Dvorackova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Haren - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Cristina Pescucci | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 Klasyf. | vs. Dia Evtimova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Katharina Rothacker | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Alessia Popescu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Cherny | 6-4, 5-7, 15-13 | szczegóły meczu | |
W40 The - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Madison Sieg | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Luca Udvardy | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Florentine Dekkers | 1-6, 6-4, 12-10 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bastad - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Martyna Kubka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tilda Hessleryd | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Tilda Hessleryd | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - ceglana | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Adelina Lachinova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 2-6, 7-65, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sem Hazes | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Haabneeme - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
01.11.22 Klasyf. | vs. Nele Niermann | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. Nora Parik | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 3-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
11.08.22 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Fanny Norin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |