MECZ
25.08.20 | 1. runda | Malene Helgo | Arlinda Rushiti | 7-64, 3-6, 6-1 | W15 Alkmaar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Malene Helgo | Arlinda Rushiti | |
1. podanie % | 51/86 (59%) | 37/73 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/51 (47%) | 25/37 (68%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/35 (46%) | 12/36 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 8/14 (57%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/73 (49%) | 46/86 (53%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/159 (48%) | 83/159 (52%) |
Double foul | 4 | 14 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Malene Helgo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Malene Helgo | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Malene Helgo | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Malene Helgo | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Malene Helgo | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Malene Helgo | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Malene Helgo | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Malene Helgo | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
2-5 | Arlinda Rushiti | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Malene Helgo | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Arlinda Rushiti | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Malene Helgo vs. Arlinda Rushiti - Wzajemne mecze
25.08.20 | 1. runda | Malene Helgo | Arlinda Rushiti | 7-64, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Alkmaar | ceglana |
Malene Helgo form & Arlinda Rushiti form
Malene Helgo - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Julie Belgraver | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-5, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Yujin Ahn | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
17.03.24 Finał | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Jana Hossam Salah | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Kseniya Yersh | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Andrea Roots | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
03.03.24 Finał | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Mona Barthel | 3-6, 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Milla Kotamaeki | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Mika Stojsavljevic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Catherine Harrison | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Jokic | 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ciara Moore | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Eunhye Lee | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Amelia Waligora | 6-4, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Caroline Garcia | 2-6, 7-66, 6-75 | szczegóły meczu | |
01.01.24 | vs. Donna Vekic | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 | vs. Arantxa Rus | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |