MECZ
29.04.18 | 1. runda klasyf. | Maja Chwalinska | Timea Jaruskova | 6-2, 6-1 | Balatonboglar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maja Chwalinska vs. Timea Jaruskova - Wzajemne mecze
29.04.18 | 1. runda klasyf. | Maja Chwalinska | Timea Jaruskova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Balatonboglar | ceglana |
Maja Chwalinska form & Timea Jaruskova form
Maja Chwalinska - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
28.01.24 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 2. runda klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | - | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Timea Jaruskova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kocevje - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Otocec - ceglana | ||||
29.05.23 Klasyf. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
10.05.23 2. runda | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
08.12.22 2. runda | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.12.22 1. runda | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
25.10.22 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
12.10.22 1. runda | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |