Maja Chwalinska vs. Miriam Kolodziejova

Maja Chwalinska vs. Miriam Kolodziejova - Bratislava - porównanie

MECZ

07.11.161. runda klasyf.Maja Chwalinska Miriam Kolodziejova 7-65, 3-6, 6-2 Slovakia Bratislava halowa

STATYSTYKA MECZU

6-2

Maja Chwalinska
Polska
11.10.01, 16 lat




458
75

Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
11.04.97, 21 lat




319
147
30454 $
Miriam Kolodziejova
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Maja Chwalinska vs. Miriam Kolodziejova - Wzajemne mecze

07.11.161. runda klasyf.Maja ChwalinskaMiriam Kolodziejova7-65, 3-6, 6-2 szczegóły meczuSlovakia Bratislava halowa

Maja Chwalinska - ostatnie mecze

Czech Republic Stare Splavy - ceglana
08.06.18
Ćwierćfinał
vs. Rebecca Sramkova2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
07.06.18
2. runda
vs. Irina Ramialison6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
05.06.18
1. runda
vs. Tereza Smitkova7-5, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
04.06.18
2. runda klasyf.
vs. Yana Morderger6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
04.06.18
Klasyf.
vs. Anastasia Detiuc6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Grado - ceglana
28.05.18
1. runda
vs. Francesca Di Lorenzo2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
27.05.18
Klasyf.
vs. Vivian Heisen6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
26.05.18
1. runda klasyf.
vs. Laura Schaeder6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Slovakia Trnava - ceglana
18.05.18
2. runda
vs. Veronica Cepede Royg6-74, 0-6 porażkaszczegóły meczu
16.05.18
1. runda
vs. Irina Falconi6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
14.05.18
Klasyf.
vs. Irina Falconi6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
13.05.18
2. runda klasyf.
vs. Michaela Honcova6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
12.05.18
1. runda klasyf.
vs. Cornelia Lister4-6, 6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Hungary Balatonboglar - ceglana
01.05.18
1. runda
vs. Chloe Paquet3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
30.04.18
Klasyf.
vs. Alexa Pirok6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
29.04.18
1. runda klasyf.
vs. Timea Jaruskova6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Poland Zawada - dywanowa
18.11.17
Półfinał
vs. Katarzyna Piter6-75, 1-6 porażkaszczegóły meczu
17.11.17
Ćwierćfinał
vs. Sarah Beth Grey6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
16.11.17
2. runda
vs. Justyna Jegiolka6-2, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
15.11.17
1. runda
vs. Anastasia Zarycka6-1, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Santa Margherita - ceglana
28.09.17
2. runda
vs. Catalina Pella3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
27.09.17
1. runda
vs. Jelena Simic6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
25.09.17
1. runda klasyf.
vs. Kamilla Kokeladze6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
25.09.17
Klasyf.
vs. Martina Caregaro7-61, 7-62 zwycięstwoszczegóły meczu
USA U.S. Open - twarda
04.09.17
1. runda
vs. Carson Branstine6-4, 3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
United Kingdom Wimbledon (juniors) - trawiasta
12.07.17
3. runda
vs. Ann Li6-74, 2-6 porażkaszczegóły meczu
11.07.17
2. runda
vs. Marta Kostyuk6-1, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
10.07.17
1. runda
vs. Victoria Flores7-65, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Poland Torun - ceglana
01.07.17
Ćwierćfinał
vs. Chantal Skamlova4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
29.06.17
2. runda
vs. Anastasia Grymalska6-3, 4-6, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu

Miriam Kolodziejova - ostatnie mecze

Switzerland Klosters - ceglana
23.06.18
Finał
vs. Isabella Shinikova5-7, 6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
22.06.18
Półfinał
vs. Mandy Minella6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
21.06.18
Ćwierćfinał
vs. Yuki Naito4-6, 7-65, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
20.06.18
2. runda
vs. Greetje Minnen4-6, 6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
18.06.18
1. runda
vs. Arlinda Rushiti6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Hungary Hodmezovasarhely - ceglana
12.06.18
1. runda
vs. Irina Khromacheva5-7, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic Stare Splavy - ceglana
07.06.18
2. runda
vs. Monika Kilnarova6-3, 5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
06.06.18
1. runda
vs. Natalie Suk6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Italy Rome - ceglana
09.05.18
2. runda
vs. Renata Zarazua5-7, 2-6 porażkaszczegóły meczu
07.05.18
1. runda
vs. Jule Niemeier6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
06.05.18
Klasyf.
vs. Chiara Girelli6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Czech Republic Prague - ceglana
28.04.18
1. runda klasyf.
vs. Deborah Chiesa7-5, 2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Portugal Obidos - dywanowa
18.04.18
1. runda
vs. Katie Boulter3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Portugal Obidos - dywanowa
15.04.18
Finał
vs. Ivana Jorovic1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
14.04.18
Półfinał
vs. Anastasia Kulikova6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
14.04.18
Ćwierćfinał
vs. Valeria Savinykh6-4, 1-6, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
12.04.18
1. runda
vs. Cristina Bucsa3-1, Cristina Bucsa - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
12.04.18
2. runda
vs. Katie Swan6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Greece Heraklion - ceglana
14.03.18
1. runda
vs. Josephine Boualem6-3, 2-4, - Miriam Kolodziejova - kreczporażkaszczegóły meczu
Greece Heraklion - ceglana
10.03.18
Półfinał
vs. Anastasia Detiuc3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
09.03.18
Ćwierćfinał
vs. Martina Spigarelli6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
08.03.18
2. runda
vs. Elena-Teodora Cadar6-1, 4-6, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
07.03.18
1. runda
vs. Aleksandra Stosic6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Germany Altenkirchen - dywanowa
19.02.18
2. runda klasyf.
vs. Katharina Gerlach6-4, 3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Antalya - ceglana
19.01.18
Ćwierćfinał
vs. Ekaterina Vishnevskaya4-6, 6-3, 3-6 porażkaszczegóły meczu
18.01.18
2. runda
vs. Ipek Oz6-2, 3-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
17.01.18
1. runda
vs. Vlada Koval6-4, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Turkey Antalya - ceglana
14.01.18
Półfinał
vs. Sofia Shapatava6-3, 4-1, Sofia Shapatava - kreczzwycięstwoszczegóły meczu
14.01.18
Finał
vs. Andreea Rosca6-76, 4-6 porażkaszczegóły meczu
13.01.18
Ćwierćfinał
vs. Ipek Oz6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
<