MECZ
07.11.16 | 1. runda klasyf. | Maja Chwalinska | Miriam Kolodziejova | 7-65, 3-6, 6-2 | Bratislava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maja Chwalinska vs. Miriam Kolodziejova - Wzajemne mecze
07.05.22 | Półfinał | Maja Chwalinska | Miriam Kolodziejova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | W60 Prague | ceglana |
20.02.19 | 1. runda | Maja Chwalinska | Miriam Kolodziejova | 6-2, 1-0, Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | W25 Altenkirchen | dywanowa |
07.11.16 | 1. runda klasyf. | Maja Chwalinska | Miriam Kolodziejova | 7-65, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Bratislava | halowa |
Maja Chwalinska form & Miriam Kolodziejova form
Maja Chwalinska - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
28.01.24 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 2. runda klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | - | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Miriam Kolodziejova - ostatnie mecze
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | - Miriam Kolodziejova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
09.09.22 Ćwierćfinał | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
08.09.22 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.09.22 1. runda | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
30.06.22 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.06.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
18.05.22 1. runda | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
07.05.22 Półfinał | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.05.22 Ćwierćfinał | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.22 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.05.22 1. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
W60 Chiasso - ceglana | ||||
21.04.22 2. runda | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
19.04.22 Klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.04.22 Klasyf. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
15.03.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
09.03.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.22 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.22 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
26.02.22 2. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu |