MECZ
26.05.18 | 1. runda klasyf. | Maja Chwalinska | Laura Schaeder | 6-4, 6-2 | Grado | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maja Chwalinska vs. Laura Schaeder - Wzajemne mecze
26.05.18 | 1. runda klasyf. | Maja Chwalinska | Laura Schaeder | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Grado | ceglana |
18.11.16 | Ćwierćfinał | Laura Schaeder | Maja Chwalinska | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Zawada | dywanowa |
Maja Chwalinska form & Laura Schaeder form
Maja Chwalinska - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Nahia Berecoechea | 7-65, 2-6, 1-4, - Maja Chwalinska - krecz | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-2, 5-1, Carlota Martinez Cirez - krecz | szczegóły meczu | |
W35 Alaminos - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Carole Monnet | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Bervid | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-74, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Grenoble - halowa | ||||
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 4-6, 0-2, - Maja Chwalinska - krecz | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Alice Robbe | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 7-66, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
28.01.24 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-3, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Sinja Kraus | 6-76, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Misaki Matsuda | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Gergana Topalova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Yexin Ma | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Kira Pavlova | 6-72, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Oliwia Szymczuch | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.23 2. runda klasyf. | vs. Leticia Matuszewski | - | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Mia Ristic | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Laura Schaeder - ostatnie mecze
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.22 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.20 1. runda | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.10.20 Ćwierćfinał | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.10.20 2. runda | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.10.20 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
09.09.20 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
08.09.20 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Cordenons - ceglana | ||||
24.08.20 1. runda | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
03.07.20 1. runda | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.06.20 1. runda | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.20 1. runda | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
28.01.20 1. runda | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
23.01.20 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
13.12.19 Ćwierćfinał | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.12.19 2. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.12.19 Finał | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.12.19 Półfinał | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.12.19 Ćwierćfinał | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.12.19 2. runda | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |