Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Francja
07.07.97, 26 lat
07.07.97, 26 lat
Gloria Ceschi vs. Maissane Aik Haymoz - Wzajemne mecze
13.11.17 | Klasyf. | Maissane Aik Haymoz | Gloria Ceschi | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Gloria Ceschi form & Maissane Aik Haymoz form
Gloria Ceschi - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Viola Turini | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Virginia Zamberlani | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Rositsa Dencheva | 7-65, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
22.02.24 1. runda | vs. Amina Anshba | 7-65, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Maria Toma | 6-4, 7-60 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda klasyf. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 Klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-1, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 6-0, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 4-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kanae Yamaguchi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Pace | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Buzau - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Anastasia Safta | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda | vs. Maddalena Giordano | 6-1, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Lexie Stevens | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 Klasyf. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Sofia Maria Barbulescu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Margaux Komano | 7-65, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Martyna Mackiewicz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kranjska - ceglana | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Costanza Traversi | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu |
Maissane Aik Haymoz - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Khudoley | 6-3, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Polina Kozyreva | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Giulia Crescenzi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Ferdaous Bahri | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.18 Klasyf. | vs. Mey Ayari | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Manon Leonard | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.04.18 2. runda klasyf. | vs. Franziska Kommer | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.04.18 1. runda klasyf. | vs. Therese Ekdahl | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.11.17 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.17 Klasyf. | vs. Gloria Ceschi | 6-4, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Mirabelle Njoze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Sarra Ata | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
30.10.17 Klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Vittoria Avvantaggiati | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.03.17 1. runda klasyf. | vs. Youmi Zhuoma | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |