Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Armenia
03.11.97, 26 lat
03.11.97, 26 lat
Maileen Nuudi vs. Arevik Tumanyan - Wzajemne mecze
13.10.19 | Klasyf. | Maileen Nuudi | Arevik Tumanyan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Telavi | ceglana |
Maileen Nuudi form & Arevik Tumanyan form
Maileen Nuudi - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marta Valentini | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Lea Boskovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bronte Murgett | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sophie Bekker | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Alice Gillan | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Jessie Aney | 1-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Vittoria Paganetti | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Beatrice Ricci | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Alice Gillan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 0-4, - Maileen Nuudi - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Arevik Tumanyan - ostatnie mecze
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Tamari Gagoshidze | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Kozaeva | 4-6, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
13.10.19 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Nynke Hamburg | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ana-Lena Toto | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sem Wensveen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Chiara Tomasetti | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Lena Greiner | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Noa Liauw A Fong | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
19.06.17 2. runda klasyf. | vs. Natalia Pietras | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Alicia Melosch | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
06.02.17 2. runda klasyf. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
14.09.15 1. runda | vs. Mariam Bayatyan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.15 2. runda | vs. Valentina Kulikova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
08.06.15 2. runda klasyf. | vs. Katerina Kramperova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.15 1. runda klasyf. | vs. Valeria Khatsey | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
08.09.14 Klasyf. | vs. Alena Fomina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
11.08.14 1. runda klasyf. | vs. Marcella Cucca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda klasyf. | vs. Katya Krivoshapov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
30.06.14 1. runda klasyf. | vs. Hana Mortagy | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
09.06.14 2. runda klasyf. | vs. Julia Terziyska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Batumi - twarda | ||||
16.09.13 1. runda klasyf. | vs. Antonina Lysakova | - Arevik Tumanyan - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Heraklion - dywanowa | ||||
15.04.13 1. runda klasyf. | vs. Ivana Kopsova | 7-5, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - dywanowa | ||||
08.04.13 1. runda klasyf. | vs. Helene Meuleman | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |