MECZ
27.08.19 | 1. runda | Maia Lumsden | Sadafmoh Tolibova | 7-66, 6-2 | W25 Kiryat | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Maia Lumsden | Sadafmoh Tolibova | |
1. podanie % | 42/73 (58%) | 50/83 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/42 (50%) | 24/50 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/31 (45%) | 10/33 (30%) |
Zdobyte break-ball | 7/11 (64%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/83 (59%) | 38/73 (52%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/156 (54%) | 72/156 (46%) |
Double foul | 9 | 9 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-3 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Maia Lumsden | 1-3 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0 | ||
Maia Lumsden | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-5 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0 | ||
Maia Lumsden | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0 | ||
Maia Lumsden | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], A-40 | ||
6-5 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40 | ||
Maia Lumsden | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-3, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Maia Lumsden | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Maia Lumsden | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0 | ||
Maia Lumsden | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0 | ||
Maia Lumsden | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Maia Lumsden | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maia Lumsden vs. Sadafmoh Tolibova - Wzajemne mecze
27.08.19 | 1. runda | Maia Lumsden | Sadafmoh Tolibova | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Kiryat | twarda |
Maia Lumsden form & Sadafmoh Tolibova form
Maia Lumsden - ostatnie mecze
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Maribor - halowa | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Ricany - halowa | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
15.02.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu |
Sadafmoh Tolibova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Irene Lavino | 6-1, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Maia Lumsden | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Avelina Sayfetdinova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.07.19 Ćwierćfinał | vs. Martina Capurro Taborda | 7-5, 3-6, 1-4, - Sadafmoh Tolibova - krecz | szczegóły meczu | |
11.07.19 2. runda | vs. Lisa-Maria Moser | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 7-66, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Justine Pysson | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Fergana - twarda | ||||
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-0, Marianna Zakarlyuk - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Varberg - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Namangan - twarda | ||||
30.04.19 Klasyf. | vs. Gergana Topalova | 0-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Muslima Akhunova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Andijan - twarda | ||||
23.04.19 Klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Daria Nazarkina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Katharina Hering | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.19 Ćwierćfinał | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 0-3, - Sadafmoh Tolibova - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.19 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |