MECZ
18.08.17 | Ćwierćfinał | Maia Lumsden | Jacqueline Cabaj Awad | 7-66, 6-4 | Mragowo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maia Lumsden | Jacqueline Cabaj Awad | |
1. podanie % | 34/63 (54%) | 51/80 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 8/34 (24%) | 13/51 (25%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/29 (62%) | 16/29 (55%) |
Zdobyte break-ball | 9/15 (60%) | 8/16 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 51/80 (64%) | 37/63 (59%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/143 (54%) | 66/143 (46%) |
Double foul | ||
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maia Lumsden vs. Jacqueline Cabaj Awad - Wzajemne mecze
18.08.17 | Ćwierćfinał | Maia Lumsden | Jacqueline Cabaj Awad | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | Mragowo | ceglana |
Maia Lumsden form & Jacqueline Cabaj Awad form
Maia Lumsden - ostatnie mecze
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Maribor - halowa | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Ricany - halowa | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
15.02.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu |
Jacqueline Cabaj Awad - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
22.11.23 2. runda | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
10.11.23 3. runda | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
27.10.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Madison Sieg | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
25.08.23 Półfinał | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu |