MECZ
16.08.17 | 2. runda | Maia Lumsden | Diana Sumova | 7-64, 2-6, 6-2 | Mragowo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Maia Lumsden | Diana Sumova | |
1. podanie % | 68/106 (64%) | 76/103 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 43/68 (63%) | 40/76 (53%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/38 (34%) | 15/27 (56%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 48/103 (47%) | 50/106 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 104/209 (50%) | 105/209 (50%) |
Double foul | 8 | 3 |
Asy | 3 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maia Lumsden vs. Diana Sumova - Wzajemne mecze
16.08.17 | 2. runda | Maia Lumsden | Diana Sumova | 7-64, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | Mragowo | ceglana |
Maia Lumsden form & Diana Sumova form
Maia Lumsden - ostatnie mecze
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Maribor - halowa | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Ricany - halowa | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
15.02.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu |
Diana Sumova - ostatnie mecze
W25 Brno - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
06.08.19 1. runda | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Horb - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
27.04.19 1. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
30.09.18 Finał | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 Półfinał | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.09.18 Ćwierćfinał | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.09.18 2. runda | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.09.18 1. runda | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
31.08.18 Ćwierćfinał | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.18 2. runda | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.18 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
24.08.18 2. runda | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.08.18 Ćwierćfinał | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
14.08.18 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
07.08.18 Klasyf. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
23.07.18 1. runda | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
26.06.18 1. runda | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaltenkirchen - ceglana | ||||
20.06.18 1. runda | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu |