INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maia Lumsden vs. Arlinda Rushiti - Wzajemne mecze
13.03.17 | Klasyf. | Maia Lumsden | Arlinda Rushiti | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | Gonesse | ceglana |
Maia Lumsden form & Arlinda Rushiti form
Maia Lumsden - ostatnie mecze
Guangzhou - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sabine Lisicki | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Maribor - halowa | ||||
20.03.23 Klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Ricany - halowa | ||||
15.03.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
15.02.23 2. runda | vs. Marie Benoit | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 1. runda | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Bath - halowa | ||||
10.02.23 Ćwierćfinał | vs. Tereza Smitkova | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.02.23 2. runda | vs. Eden Silva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Sunderland - halowa | ||||
25.01.23 1. runda | vs. Magali Kempen | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
17.11.22 2. runda | vs. Daria Snigur | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.22 1. runda | vs. Irina Balus | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.22 1. runda | vs. Joanna Garland | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Alexandra Eala | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
20.10.22 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-2, 2-6, 1-4, - Maia Lumsden - krecz | szczegóły meczu | |
19.10.22 1. runda | vs. Eliz Maloney | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
07.10.22 Ćwierćfinał | vs. Katie Swan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.10.22 2. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.22 1. runda | vs. Ela Platenikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Blake | 6-73, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu |
Arlinda Rushiti - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Amelia Waligora | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Irina Balus | 1-0, Irina Balus - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Vlada Mincheva | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Flavie Brugnone | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Alisa Kummel | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Maya Drozd | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 7-610, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Naima Karamoko | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Sophie Luescher | 6-76, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Erwitte - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Suzan Lamens | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-3, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Yuki Naito | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Helene Schnack | 6-73, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Francisca Jorge | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Robin Anderson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |