INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Shuo Feng vs. Mai Minokoshi - Wzajemne mecze
nie znaleziono żadnego meczu |
Shuo Feng form & Mai Minokoshi form
Shuo Feng - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Chiara Torrieri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Naho Sato | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Pimmada Thongkum | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Carolann Delaunay | 6-2, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tyra Lithiby | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anri Nagata | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Ruirui Zou | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ningbo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Marino | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Xinyu Jiang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. En Shuo Liang | 6-3, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Tianmi Mi | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jin Zhang | 6-2, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Xinyu Jiang | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Fang An Lin | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Xiaodi You | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Jiangxue Han | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Yufei Ren | 7-5, 5-7, 0-3, - Shuo Feng - krecz | szczegóły meczu | |
28.06.23 1. runda | vs. Yu Shan | 6-0, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.06.23 Klasyf. | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Shuchi Chen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Huang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Xue Cao | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Meiling Wang | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda | vs. Yujiao Che | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Mai Minokoshi - ostatnie mecze
W25 Perth - twarda | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.20 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 7-65, 4-10 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Evana Bowell | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
17.02.20 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Angelina Subotic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.20 Klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.02.20 2. runda klasyf. | vs. Rada Manataweewat | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Natthapat Piwbangruk | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Abigail Tere-Apisah | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Arisara Jongma | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Yuuki Tanaka | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Cyan Sun | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Robu Kajitani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Olivia Rogowska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Meiling Wang | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Tsukuba - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Taipei - twarda | ||||
02.08.19 Ćwierćfinał | vs. Risa Ushijima | 6-2, 6-75, 6-78 | szczegóły meczu | |
01.08.19 2. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Dan Ni Wang | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
23.07.19 1. runda | vs. Aldila Sutjiadi | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W80 Nur - twarda | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Vivian Heisen | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Ji-Hee Choi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.07.19 2. runda | vs. Fang Ying Xun | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Luzhou - twarda | ||||
28.05.19 1. runda | vs. Qiu Yu Ye | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |