MECZ
07.02.18 | 1. runda | Magdalena Pantuckova | Ekaterina Kazionova | 6-2, 3-6, 6-3 | Trnava | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Magdalena Pantuckova | Ekaterina Kazionova | |
1. podanie % | 50/75 (67%) | 73/115 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/50 (62%) | 43/73 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/25 (40%) | 15/42 (36%) |
Zdobyte break-ball | 7/22 (32%) | 5/9 (56%) |
Punkty zdobyte przez return | 57/115 (50%) | 34/75 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 98/190 (52%) | 92/190 (48%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 2 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Magdalena Pantuckova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Magdalena Pantuckova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Magdalena Pantuckova | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Magdalena Pantuckova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-3 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
2-4 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Magdalena Pantuckova | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Magdalena Pantuckova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Magdalena Pantuckova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Magdalena Pantuckova | 3-2 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Magdalena Pantuckova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Magdalena Pantuckova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Magdalena Pantuckova vs. Ekaterina Kazionova - Wzajemne mecze
07.02.18 | 1. runda | Magdalena Pantuckova | Ekaterina Kazionova | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | Trnava | halowa |
Magdalena Pantuckova form & Ekaterina Kazionova form
Magdalena Pantuckova - ostatnie mecze
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
10.11.19 Finał | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.19 Półfinał | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu |
Ekaterina Kazionova - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.12.23 Klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
21.12.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |