INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daria Mishina vs. Magdalena Pantuckova - Wzajemne mecze
19.04.18 | 2. runda | Magdalena Pantuckova | Daria Mishina | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Daria Mishina form & Magdalena Pantuckova form
Daria Mishina - ostatnie mecze
Nur-Sultan - halowa | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Krunic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
12.09.21 Finał | vs. Julia Terziyska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.21 Półfinał | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-0, Katerina Dimitrova - krecz | szczegóły meczu | |
10.09.21 Ćwierćfinał | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.09.21 2. runda | vs. Andreea Alexandra Lila | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.21 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
27.08.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.21 2. runda | vs. Jasmin Jebawy | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.08.21 1. runda | vs. Dana Baidaulet | 7-5, 2-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Maria Krupenina | 6-2, 4-6, - Daria Mishina - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Porto - twarda | ||||
23.06.21 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - twarda | ||||
01.06.21 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
St. Petersburg - halowa | ||||
16.03.21 1. runda | vs. Kamilla Rakhimova | 1-6, 7-62, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kazan - halowa | ||||
10.03.21 1. runda | vs. Valentini Grammatikopoulou | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
25.02.21 2. runda | vs. Olga Doroshina | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.02.21 1. runda | vs. Victoria Kan | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
13.02.21 Półfinał | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.21 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.21 2. runda | vs. Ekaterina Maklakova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.02.21 1. runda | vs. Anna Ukolova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
05.02.21 Ćwierćfinał | vs. Anna Ukolova | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.02.21 2. runda | vs. Katyarina Paulenka | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.02.21 1. runda | vs. Lyubov Kostenko | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.12.20 Półfinał | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.20 Ćwierćfinał | vs. Ziva Falkner | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.12.20 2. runda | vs. Iuliia Nikitina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.12.20 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
03.12.20 2. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.12.20 1. runda | vs. Salma Ziouti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.11.20 Finał | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu |
Magdalena Pantuckova - ostatnie mecze
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
10.11.19 Finał | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.19 Półfinał | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu |