INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andrea Ka vs. Magdalena Pantuckova - Wzajemne mecze
05.05.17 | Ćwierćfinał | Magdalena Pantuckova | Andrea Ka | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Andrea Ka form & Magdalena Pantuckova form
Andrea Ka - ostatnie mecze
W25 Palmela - twarda | ||||
17.07.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Corroios - twarda | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Oceane Dodin | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Marta Buendia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.06.19 Klasyf. | vs. Isabel Adrover Gallego | 1-6, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
04.06.19 Klasyf. | vs. Ramu Ueda | 2-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Handeul Kim | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Bojana Marinkov | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
15.05.19 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
10.05.19 2. runda | vs. Emily Webley-Smith | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda | vs. Ines Teixeira | 5-0, Ines Teixeira - krecz | szczegóły meczu | |
W25+H Calvi - twarda | ||||
08.04.19 Klasyf. | vs. Iva Primorac | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Alice Battesti | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.04.19 1. runda | vs. Ines Teixeira | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.04.19 Klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.19 2. runda | vs. Loudmilla Bencheikh | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.02.19 1. runda | vs. Szabina Szlavikovics | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
13.09.18 2. runda | vs. Claudia Coppola | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Danielle Daley | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
08.09.18 Półfinał | vs. Caroline Romeo | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Claudia Giovine | 7-66, 4-0, Claudia Giovine - krecz | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Anna Popescu | 7-5, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
Woking - twarda | ||||
30.07.18 Klasyf. | vs. Alice Tubello | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Magdalena Pantuckova - ostatnie mecze
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
10.11.19 Finał | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.19 Półfinał | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu |