MECZ
17.08.17 | 2. runda | Magdalena Pantuckova | Ana Biskic | 6-4, 4-6, 6-2 | Graz | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Magdalena Pantuckova | Ana Biskic | |
1. podanie % | 52/92 (57%) | 54/83 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/52 (67%) | 39/54 (72%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 21/40 (53%) | 9/29 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 3/6 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/83 (42%) | 36/92 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 91/175 (52%) | 84/175 (48%) |
Double foul | 7 | 8 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Magdalena Pantuckova vs. Ana Biskic - Wzajemne mecze
17.08.17 | 2. runda | Magdalena Pantuckova | Ana Biskic | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | Graz | ceglana |
Magdalena Pantuckova form & Ana Biskic form
Magdalena Pantuckova - ostatnie mecze
W25 Altenkirchen - dywanowa | ||||
27.02.20 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.20 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Dea Herdzelas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.02.20 1. runda klasyf. | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 7-65, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Lenka Munzarova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Milovice - halowa | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
10.11.19 Finał | vs. Shiho Akita | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.19 Półfinał | vs. Johana Markova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-1, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.11.19 Ćwierćfinał | vs. Mariia Tkacheva | 2-6, 0-4, - Magdalena Pantuckova - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Nika Shytkouskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Gabriella Taylor | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Mira Antonitsch | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Brno - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-74 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Vlada Koval | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Cindy Burger | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 Klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Jana Bojovic | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Bad - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Gabriela Ce | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.07.19 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Quirine Lemoine | 6-1, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Caroline Werner | 6-2, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu |
Ana Biskic - ostatnie mecze
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Veronika Erjavec | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Lea Boskovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Pia Konig | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Balatonboglar - ceglana | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Anna-Giulia Remondina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.18 Klasyf. | vs. Daniela Vukovic | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Vivien Abraham | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
24.04.18 1. runda | vs. Susan Bandecchi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
03.04.18 1. runda | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
28.03.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.03.18 1. runda | vs. Catherine Harrison | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.02.18 1. runda | vs. Amina Anshba | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
10.02.18 Rubber 1 | vs. Saara Orav | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.12.17 2. runda | vs. Cristina Dinu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.12.17 1. runda | vs. Irina Lapustina | 7-5, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
08.12.17 Ćwierćfinał | vs. Paula Ormaechea | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.12.17 2. runda | vs. Oleksandra Andrieieva | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.17 1. runda | vs. Dia Evtimova | 1-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
22.11.17 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.11.17 1. runda | vs. Anastasia Kharitonova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
10.10.17 1. runda | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.10.17 Ćwierćfinał | vs. Sophia Kovalets | 3-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.17 2. runda | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.10.17 1. runda | vs. Irina Lapustina | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brno - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Vendula Zovincova | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
08.09.17 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.09.17 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.17 1. runda | vs. Tatiana Pieri | 4-1, Tatiana Pieri - krecz | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
25.08.17 Ćwierćfinał | vs. Oana Gavrila | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.17 2. runda | vs. Isidora Zivkovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.08.17 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |