MECZ
14.04.19 | Finał | Magali Kempen | Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 6-2 | W15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Magali Kempen | Stefania Rogozinska Dzik | |
1. podanie % | 36/50 (72%) | 26/39 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/36 (75%) | 14/26 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 3/13 (23%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/39 (56%) | 16/50 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Magali Kempen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Magali Kempen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Magali Kempen | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Magali Kempen | 5-1 | |
0-0, 0-40[BP], 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Magali Kempen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Magali Kempen | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Magali Kempen | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Stefania Rogozinska Dzik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Magali Kempen | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Magali Kempen vs. Stefania Rogozinska Dzik - Wzajemne mecze
14.04.19 | Finał | Magali Kempen | Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | W15 Sharm | twarda |
Magali Kempen form & Stefania Rogozinska Dzik form
Magali Kempen - ostatnie mecze
W35 Solarino - dywanowa | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Robin Anderson | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Georgia Pedone | 6-3, 2-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Aravane Rezai | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Altenkirchen - dywanowa | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Oceane Dodin | 6-0, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
10.02.24 Finał | vs. Barbora Palicova | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Półfinał | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Dominika Salkova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 6-0, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
18.12.23 Ćwierćfinał | vs. Alina Charaeva | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 7-610, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
08.10.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-72, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Timea Babos | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Martyna Kubka | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Anna Brogan | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |
Stefania Rogozinska Dzik - ostatnie mecze
W35 Arcadia - twarda | ||||
03.01.24 1. runda | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.01.24 Klasyf. | vs. Carolyn Campana | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bernales | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Layne Sleeth | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tyra Caterina Grant | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Oliwia Orlinska | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Valeryia Darashuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Wroclaw - ceglana | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 6-75, 0-2, - Stefania Rogozinska Dzik - krecz | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Esther Vyrlan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Półfinał | vs. Daria Frayman | - Stefania Rogozinska Dzik - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Kristiana Sidorova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Sophia Ksandinov | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gdansk - ceglana | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Valeryia Darashuk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Rancho - twarda | ||||
03.10.22 1. runda klasyf. | vs. Hina Inoue | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bydgoszcz - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Ania Hertel | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
04.08.22 3. runda | vs. Magda Linette | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 2. runda | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-0, Aleksandra Julia Zuchanska - krecz | szczegóły meczu |