MECZ
01.07.18 | 2. runda klasyf. | Maelys Bougrat | Donnaroza Gouvernante | 6-3, 6-2 | Den Haag | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
17.09.99, 24 lat
17.09.99, 24 lat
Maelys Bougrat vs. Donnaroza Gouvernante - Wzajemne mecze
01.07.18 | 2. runda klasyf. | Maelys Bougrat | Donnaroza Gouvernante | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Den Haag | ceglana |
Maelys Bougrat form & Donnaroza Gouvernante form
Maelys Bougrat - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Christine Gouws | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 Klasyf. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Weronika Ewald | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gio Jang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Bolotova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Rachel Gailis | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
02.07.23 2. runda klasyf. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 5-7, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.23 Klasyf. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 10-7 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Yuna Ohashi | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Yufei Ren | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Xiang Qi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Saint - halowa | ||||
14.11.22 1. runda klasyf. | vs. Lola Marandel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.11.22 Klasyf. | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 2. runda klasyf. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 5-7, 10-3 | szczegóły meczu | |
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Linda Ajimi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Jenny Lim | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Donnaroza Gouvernante - ostatnie mecze
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.18 1. runda | vs. Laura Heinrichs | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sanne Jansen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 5-7, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Virginia Bosch | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Annick Melgers | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Aurora Urso | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Bo Luttikhuis | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
Alkmaar - ceglana | ||||
24.06.18 Klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Bo Luttikhuis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
05.03.18 Klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
01.03.18 2. runda | vs. Kerrie Cartwright | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.02.18 1. runda | vs. Tina Vlajic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.18 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Magda Tomazani | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Petra Januskova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Caroline Ilowska | 6-73, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Lou Adler | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
03.11.17 Ćwierćfinał | vs. Francesca Bullani | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.17 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Olga Esteve Mendez | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
17.10.17 1. runda | vs. Anna Makhorkina | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-70, 7-5 | szczegóły meczu | |
Schoonhoven - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
23.08.17 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.17 1. runda | vs. Julyette Steur | 7-5, 0-6, 0-4, - Donnaroza Gouvernante - krecz | szczegóły meczu |