MECZ
30.05.17 | 1. runda | Madison Bourguignon | Sofia Luini | 3-6, 7-61, 7-65 | Villa Del | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Madison Bourguignon | Sofia Luini | |
1. podanie % | 78/118 (66%) | 69/127 (54%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/78 (54%) | 43/69 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/40 (55%) | 27/58 (47%) |
Zdobyte break-ball | 5/13 (38%) | 7/18 (39%) |
Punkty zdobyte przez return | 57/127 (45%) | 54/118 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 121/245 (49%) | 124/245 (51%) |
Double foul | 6 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
USA
19.09.97, 26 lat
15084 $
19.09.97, 26 lat
15084 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Madison Bourguignon vs. Sofia Luini - Wzajemne mecze
30.05.17 | 1. runda | Madison Bourguignon | Sofia Luini | 3-6, 7-61, 7-65 | szczegóły meczu | Villa Del | ceglana |
Madison Bourguignon form & Sofia Luini form
Madison Bourguignon - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Meng | - | szczegóły meczu | |
W15 Brasov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Veleva | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Versace Gatti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Liisa Vehvilainen | 5-7, 6-4, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Katherine Hui | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Zara Larke | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.23 2. runda klasyf. | vs. Anamaria Federica Oana | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Rain Contreras | 6-4, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Darya Velikova | 7-66, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Fatemesadat Zanjani | 1-6, 6-3, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
06.03.23 1. runda klasyf. | vs. Conny Perrin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Qianhui Tang | 3-6, 7-64, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
17.01.23 Klasyf. | vs. Francoise Abanda | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Anushka Ashar | 6-0, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W60 Barranquilla - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Emiliana Arango | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
31.10.22 Klasyf. | vs. Mia Popovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Ibague - ceglana | ||||
26.10.22 1. runda | vs. Carole Monnet | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.22 Klasyf. | vs. Javiera Verdugo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Danderyd - ceglana | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.22 Klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Frederiksberg - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Valentina Ivanov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Linda Salvi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
19.07.22 1. runda | vs. Rushri Wijesundera | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
20.06.22 2. runda klasyf. | vs. Lindsay Zink | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu |
Sofia Luini - ostatnie mecze
W15 Eldorado - ceglana | ||||
29.09.22 2. runda | vs. Solana Sierra | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.22 1. runda | vs. Luciana Blatter | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Barbara Gatica | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.22 Klasyf. | vs. Delfina Glorioso | 7-63, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Katja Markus | 6-78, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tucuman - ceglana | ||||
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Chiara Di Genova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Argentina - ceglana | ||||
01.11.21 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cordoba - ceglana | ||||
06.04.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.04.21 Klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 6-4, 11-13 | szczegóły meczu | |
05.04.21 1. runda klasyf. | vs. Chiara Di Genova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Villa - ceglana | ||||
30.03.21 Klasyf. | vs. Yuliana Lizarazo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.03.21 1. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Sofia Constanza Karlau | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
13.10.19 Półfinał | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Alexa Pitt | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Betina Buris | 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Santiago - ceglana | ||||
03.10.19 2. runda | vs. Julia Riera | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Valentina Vasquez Pongruber | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.19 1. runda | vs. Lucia Zelenka | 7-64, 4-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Buenos - ceglana | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Candela Bugnon | 6-2, 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Fernanda Brito | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Fernanda Brito | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Maria Yapur Lopez | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 La - ceglana | ||||
16.08.19 Ćwierćfinał | vs. Jessica Plazas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.19 2. runda | vs. Gabriela Cortes Flores | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Santa - ceglana | ||||
09.08.19 Ćwierćfinał | vs. Victoria Bosio | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |