MECZ
08.07.18 | 1. runda klasyf. | Madeleine Kobelt | Alessandra Crump | 6-0, 6-2 | Winnipeg | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Madeleine Kobelt | Alessandra Crump | |
1. podanie % | 25/43 (58%) | 30/46 (65%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/25 (76%) | 14/30 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/18 (61%) | 5/16 (31%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/46 (59%) | 13/43 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Double foul | 3 | 1 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
21.03.00, 24 lat
21.03.00, 24 lat
Madeleine Kobelt vs. Alessandra Crump - Wzajemne mecze
08.07.18 | 1. runda klasyf. | Madeleine Kobelt | Alessandra Crump | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Winnipeg | twarda |
Madeleine Kobelt form & Alessandra Crump form
Madeleine Kobelt - ostatnie mecze
W25 Orlando - twarda | ||||
11.11.20 1. runda klasyf. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Jasmine Amber Asghar | 7-64, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.12.19 1. runda | vs. Carmen Corley | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Tucson - twarda | ||||
22.11.19 1. runda | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-5, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.19 2. runda | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 Klasyf. | vs. Haley Giavara | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.11.19 1. runda klasyf. | vs. Misa Malkin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 7-5, 13-11 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Hayley Carter | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Jeanette Mireles | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Kenadi Hance | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Claremont - twarda | ||||
08.10.19 2. runda klasyf. | vs. Lillian Gabrielsen | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.10.19 1. runda klasyf. | vs. Catherine Allen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.08.19 2. runda | vs. Eri Shimizu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 3-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Amber Washington | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
18.07.19 2. runda | vs. Akilah James | 5-7, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.07.19 1. runda | vs. Keira Blackbeard | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.07.19 Klasyf. | vs. Samantha Echevarria | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lima - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Rebecca Lynn | 4-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 Klasyf. | vs. Zora Hudson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Orlando - ceglana | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Eleana Yu | 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Gracie Epps | 4-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.06.19 1. runda klasyf. | vs. Nadja Bay Christians | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 4-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda klasyf. | vs. Rhiann Newborn | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Naples - ceglana | ||||
14.05.19 1. runda | vs. Katerina Stewart | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Alessandra Crump - ostatnie mecze
W15 Campinas - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alicia Herrero Linana | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sao - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Martina Maria Bovio | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lara Smejkal | 2-6, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Feira - twarda | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Karoline Maria Santos De Oliveira | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tricia Mar | 7-66, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lakewood - twarda | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Haley Giavara | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Irvine - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Caroline Vernet | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Los - twarda | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sage Loudon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Marianne Argyrokastriti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Kate Fakih | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Rancho - twarda | ||||
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Huntsville - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Pelham - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Kaitlyn Carnicella | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zephyrhills - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Polina Krumkachev | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
04.04.23 Klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.04.23 1. runda klasyf. | vs. Saniya Singh | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Rebeca Pereira | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Makenna Jones | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
30.01.23 1. runda klasyf. | vs. Johanne Svendsen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Macon - twarda | ||||
17.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Ozlem Uslu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Ana Candiotto | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
21.09.22 1. runda | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.09.22 Klasyf. | vs. Shria Atturu | 6-0, 1-0, Shria Atturu - krecz | szczegóły meczu |