MECZ
19.09.19 | 2. runda | Maddison Inglis | Alexandra Osborne | 6-2, 6-3 | W25 Cairns | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Maddison Inglis | Alexandra Osborne | |
1. podanie % | 38/44 (86%) | 39/61 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/38 (79%) | 22/39 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 3/6 (50%) | 7/22 (32%) |
Zdobyte break-ball | 5/8 (63%) | 1/6 (17%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/61 (52%) | 11/44 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 65/105 (62%) | 40/105 (38%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maddison Inglis | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Maddison Inglis | 1-2 | |
0-0, 30-0 | ||
2-2 | Alexandra Osborne | |
0-0 | ||
Maddison Inglis | 3-2 | |
0-0, 15-0 | ||
4-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maddison Inglis | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maddison Inglis | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
2-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Maddison Inglis | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 30-0 | ||
Maddison Inglis | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maddison Inglis | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maddison Inglis vs. Alexandra Osborne - Wzajemne mecze
02.10.19 | 1. runda | Maddison Inglis | Alexandra Osborne | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Brisbane | twarda |
19.09.19 | 2. runda | Maddison Inglis | Alexandra Osborne | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Cairns | twarda |
Maddison Inglis form & Alexandra Osborne form
Maddison Inglis - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Maegan Manasse | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Swan - trawiasta | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Sarah Rokusek | 5-7, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Amelia Zylberman | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
17.03.24 Finał | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Sakura Hosogi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Monique Barry | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Elena Micic | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Sienna Leeson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Daria Snigur | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Talia Gibson | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Erika Sema | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 6-2, Destanee Aiava - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 5-7, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Astra Sharma | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Joanna Garland | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 6-2, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
07.10.23 Półfinał | vs. Lizette Cabrera | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Taylah Preston | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 7-64, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Taylah Preston | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Milan Krish | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Melisa Ercan | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
24.07.23 Klasyf. | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Alexandra Osborne - ostatnie mecze
W50 Pretoria - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Pretoria - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Porto - twarda | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Surbiton - trawiasta | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Naples - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda klasyf. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
04.04.23 Klasyf. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Swan - trawiasta | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |