MECZ
22.10.12 | Klasyf. | Madalina Gojnea | Iryna Bremond | 7-5, 1-6, 6-4 | Poitiers | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Madalina Gojnea vs. Iryna Bremond - Wzajemne mecze
22.10.12 | Klasyf. | Madalina Gojnea | Iryna Bremond | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | Poitiers | halowa |
16.04.12 | 1. runda | Madalina Gojnea | Iryna Bremond | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Civitavecchia | ceglana |
Madalina Gojnea form & Iryna Bremond form
Madalina Gojnea - ostatnie mecze
Bucharest - ceglana | ||||
17.08.15 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 5-7, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
Sibiu - ceglana | ||||
18.05.15 2. runda | vs. Lea Tholey | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.05.15 2. runda klasyf. | vs. Iulia Maria Farcas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.05.15 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.15 Klasyf. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.15 Półfinał | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.15 1. runda | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.15 Finał | vs. Anna Bondar | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
22.04.13 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.04.13 Ćwierćfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.04.13 2. runda | vs. Petra Uberalova | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
25.03.13 1. runda | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.03.13 2. runda | vs. Nadiya Kichenok | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sunderland - halowa | ||||
18.03.13 1. runda | vs. Amandine Hesse | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.03.13 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.13 Ćwierćfinał | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bath - halowa | ||||
11.03.13 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ankara - halowa | ||||
17.12.12 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
29.10.12 2. runda klasyf. | vs. Natasa Zoric | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.10.12 1. runda klasyf. | vs. Crystel Mulder | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.10.12 Klasyf. | vs. Ons Jabeur | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
22.10.12 2. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.12 Klasyf. | vs. Iryna Bremond | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.12 2. runda | vs. Stefanie Voegele | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.12 1. runda | vs. Maria Joao Koehler | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.12 1. runda klasyf. | vs. Maria Kondratieva | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
15.09.12 1. runda klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
08.09.12 1. runda klasyf. | vs. Monica Puig | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - twarda | ||||
13.08.12 1. runda | vs. Ksenia Palkina | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.12 2. runda | vs. Ilona Kremen | 5-7, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu |
Iryna Bremond - ostatnie mecze
Alphen aan - ceglana | ||||
02.09.13 Klasyf. | vs. Janine Hemmes | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.09.13 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 6-4, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Grenoble - halowa | ||||
04.02.13 Klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.13 1. runda klasyf. | vs. Josepha Adam | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.13 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.13 2. runda klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Andrezieux Boutheon - halowa | ||||
21.01.13 1. runda klasyf. | vs. Federica Di Sarra | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.13 Klasyf. | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
29.10.12 1. runda | vs. Petra Cetkovska | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
22.10.12 1. runda klasyf. | vs. Ons Jabeur | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.12 Klasyf. | vs. Madalina Gojnea | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.12 2. runda klasyf. | vs. Severine Beltrame | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
15.10.12 1. runda | vs. Maryna Zanevska | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Joue Les - halowa | ||||
08.10.12 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Clermond Ferrand - halowa | ||||
24.09.12 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.12 2. runda | vs. Vesna Dolonc | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mont De - ceglana | ||||
10.09.12 1. runda | vs. Natalia Orlova | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
03.09.12 1. runda | vs. Arantxa Parra-Santonja | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
27.08.12 1. runda | vs. Bernice Van De Velde | 6-78, 5-7 | szczegóły meczu | |
Enschede - ceglana | ||||
20.08.12 Ćwierćfinał | vs. Elyne Boeykens | 6-4, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.12 1. runda | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.08.12 2. runda | vs. Jade Schoelink | 6-2, 1-0, Jade Schoelink - krecz | szczegóły meczu | |
Brcko - ceglana | ||||
13.08.12 Półfinał | vs. Jelena Pandzic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.08.12 Ćwierćfinał | vs. Teresa Malikova | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.12 1. runda | vs. Sofia Araujo | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.08.12 2. runda | vs. Dunja Sunkic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Darmstadt - ceglana | ||||
16.07.12 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
19.06.12 1. runda klasyf. | vs. Irena Pavlovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Denain - ceglana | ||||
02.07.12 2. runda | vs. Celine Cattaneo | 7-60, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.07.12 Ćwierćfinał | vs. Kristina Kucova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |