MECZ
18.05.15 | Ćwierćfinał | Madalina Gojnea | Georgia Andreea Craciun | 6-74, 6-3, 6-1 | Sibiu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Madalina Gojnea vs. Georgia Andreea Craciun - Wzajemne mecze
18.05.15 | Ćwierćfinał | Madalina Gojnea | Georgia Andreea Craciun | 6-74, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Sibiu | ceglana |
Madalina Gojnea form & Georgia Andreea Craciun form
Madalina Gojnea - ostatnie mecze
Bucharest - ceglana | ||||
17.08.15 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 5-7, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
Sibiu - ceglana | ||||
18.05.15 1. runda | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.15 Finał | vs. Anna Bondar | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.05.15 2. runda | vs. Lea Tholey | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.05.15 2. runda klasyf. | vs. Iulia Maria Farcas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.05.15 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.15 Klasyf. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.15 Półfinał | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
22.04.13 2. runda | vs. Petra Uberalova | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.04.13 Ćwierćfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.04.13 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
25.03.13 2. runda | vs. Nadiya Kichenok | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.13 1. runda | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sunderland - halowa | ||||
18.03.13 Ćwierćfinał | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.13 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.13 1. runda | vs. Amandine Hesse | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bath - halowa | ||||
11.03.13 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ankara - halowa | ||||
17.12.12 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
29.10.12 Klasyf. | vs. Ons Jabeur | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.12 1. runda klasyf. | vs. Crystel Mulder | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.10.12 2. runda klasyf. | vs. Natasa Zoric | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
22.10.12 1. runda klasyf. | vs. Maria Kondratieva | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.12 2. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.12 2. runda | vs. Stefanie Voegele | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.12 Klasyf. | vs. Iryna Bremond | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.12 1. runda | vs. Maria Joao Koehler | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
15.09.12 1. runda klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
08.09.12 1. runda klasyf. | vs. Monica Puig | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - twarda | ||||
13.08.12 1. runda | vs. Ksenia Palkina | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.12 2. runda | vs. Ilona Kremen | 5-7, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu |
Georgia Andreea Craciun - ostatnie mecze
W25 Solarino - dywanowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 5-7, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dalila Spiteri | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Simona Ogescu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Tania Munteanu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Diana Maria Ilie | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Evialina Laskevich | 7-5, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Giorgia Pinto | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
16.07.23 Klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Aschaffenburg - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Stuttgart - ceglana | ||||
04.07.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Rumpf | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.06.23 1. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Mascenikova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Mexico - twarda | ||||
01.02.23 2. runda | vs. Yue Yuan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-72, 7-63 | szczegóły meczu | |
30.01.23 Klasyf. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |