MECZ
29.10.12 | 1. runda klasyf. | Madalina Gojnea | Crystel Mulder | 6-0, 6-0 | Nantes | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
19.02.84, 40 lat
19.02.84, 40 lat
Madalina Gojnea vs. Crystel Mulder - Wzajemne mecze
29.10.12 | 1. runda klasyf. | Madalina Gojnea | Crystel Mulder | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Nantes | halowa |
Madalina Gojnea form & Crystel Mulder form
Madalina Gojnea - ostatnie mecze
Bucharest - ceglana | ||||
17.08.15 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 5-7, 6-2, 6-72 | szczegóły meczu | |
Sibiu - ceglana | ||||
18.05.15 Półfinał | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.15 1. runda | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.05.15 Finał | vs. Anna Bondar | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.05.15 2. runda | vs. Lea Tholey | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.05.15 2. runda klasyf. | vs. Iulia Maria Farcas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.05.15 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-74, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.05.15 Klasyf. | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tunis - ceglana | ||||
22.04.13 2. runda | vs. Petra Uberalova | 1-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.04.13 Ćwierćfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.04.13 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
25.03.13 2. runda | vs. Nadiya Kichenok | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.13 1. runda | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sunderland - halowa | ||||
18.03.13 1. runda | vs. Amandine Hesse | 3-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.03.13 Ćwierćfinał | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.13 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bath - halowa | ||||
11.03.13 1. runda | vs. Viktorija Golubic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ankara - halowa | ||||
17.12.12 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
29.10.12 Klasyf. | vs. Ons Jabeur | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.10.12 1. runda klasyf. | vs. Crystel Mulder | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.10.12 2. runda klasyf. | vs. Natasa Zoric | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
22.10.12 2. runda | vs. Stefanie Voegele | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.12 Klasyf. | vs. Iryna Bremond | 7-5, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.10.12 1. runda | vs. Maria Joao Koehler | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.12 1. runda klasyf. | vs. Maria Kondratieva | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.10.12 2. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
15.09.12 1. runda klasyf. | vs. Luksika Kumkhum | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tashkent - twarda | ||||
08.09.12 1. runda klasyf. | vs. Monica Puig | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - twarda | ||||
13.08.12 2. runda | vs. Ilona Kremen | 5-7, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.08.12 1. runda | vs. Ksenia Palkina | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Crystel Mulder - ostatnie mecze
Tampa - ceglana | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Orlando - ceglana | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Natasha Subhash | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stillwater - twarda | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Emma Pieroni | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Kat Facey | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Evansville - twarda | ||||
24.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sophia Hatton | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auburn - twarda | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Felicity Maltby | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Baton Rouge - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Lauren Proctor | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
10.04.17 2. runda klasyf. | vs. Eva Raszkiewicz | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Stillwater - twarda | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Vanessa Ong | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
01.08.16 1. runda klasyf. | vs. Victoria Flores | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Evansville - twarda | ||||
18.07.16 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
El Paso - twarda | ||||
27.06.16 1. runda klasyf. | vs. Karla De La Luz Montalvo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Baton Rouge - twarda | ||||
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Elysia Bolton | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Pelham - ceglana | ||||
11.04.16 1. runda klasyf. | vs. Lindsay Lee-Waters | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Jackson - ceglana | ||||
04.04.16 1. runda klasyf. | vs. Ulyana Shirokova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
19.10.15 1. runda klasyf. | vs. Michaela Gordon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
03.08.15 1. runda klasyf. | vs. Minying Liang | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
27.07.15 1. runda klasyf. | vs. Iesha Holton | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Evansville - twarda | ||||
20.07.15 2. runda klasyf. | vs. Carolyn Xie | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.07.15 1. runda klasyf. | vs. Rosalyn Small | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Merida - twarda | ||||
08.12.14 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Fort Worth - twarda | ||||
28.07.14 1. runda klasyf. | vs. Turner Yates | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
21.07.14 2. runda klasyf. | vs. Nicole Collie | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
El Paso - twarda | ||||
02.06.14 2. runda klasyf. | vs. Gabrielle Otero | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Equeurdreville - halowa | ||||
04.11.13 1. runda klasyf. | vs. Marianna Zakarlyuk | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nantes - halowa | ||||
28.10.13 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ferro | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
21.10.13 1. runda klasyf. | vs. Melanie South | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
14.10.13 1. runda klasyf. | vs. Myrtille Georges | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |