MECZ
02.10.18 | 1. runda | Lyubov Kostenko | Kateryna Diatlova | 6-2, 6-4 | Chornomorsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Lyubov Kostenko | Kateryna Diatlova | |
1. podanie % | 44/62 (71%) | 39/66 (59%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/44 (64%) | 24/39 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 9/27 (33%) |
Zdobyte break-ball | 5/15 (33%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 33/66 (50%) | 25/62 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/128 (55%) | 58/128 (45%) |
Double foul | 1 | 1 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Lyubov Kostenko | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Kateryna Diatlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Kateryna Diatlova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lyubov Kostenko | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Kateryna Diatlova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-2 | Kateryna Diatlova | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 5-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Kateryna Diatlova | |
0-1 | Kateryna Diatlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lyubov Kostenko | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Kateryna Diatlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Kateryna Diatlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lyubov Kostenko | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Kateryna Diatlova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lyubov Kostenko | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Kateryna Diatlova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lyubov Kostenko | 5-5 | |
0-0 | ||
Lyubov Kostenko | 6-4 | |
6-4 |
Ukraina
28.03.03, 21 lat
28.03.03, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
16.07.01, 22 lat
16.07.01, 22 lat
Lyubov Kostenko vs. Kateryna Diatlova - Wzajemne mecze
02.10.18 | 1. runda | Lyubov Kostenko | Kateryna Diatlova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Chornomorsk | ceglana |
Lyubov Kostenko form & Kateryna Diatlova form
Lyubov Kostenko - ostatnie mecze
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
24.08.21 1. runda | vs. Anastasiya Lopata | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.06.21 1. runda | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.06.21 2. runda | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.21 1. runda | vs. Ivania Martinich | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
03.06.21 2. runda | vs. Federica Bilardo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Taylor Ng | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
31.03.21 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.03.21 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Amira Badawi | 6-3, 3-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.21 1. runda klasyf. | vs. Pervinca Curci | 6-2, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
11.02.21 2. runda | vs. Sabina Sharipova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.02.21 1. runda | vs. Karyna Kachur | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
03.02.21 1. runda | vs. Daria Mishina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Haabneeme - halowa | ||||
17.11.20 Klasyf. | vs. Daniela Glanzer | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Varna - ceglana | ||||
10.09.20 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Yuliana Lizarazo | - | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Melanie Stokke | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Lexie Stevens | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Australian Open - twarda | ||||
28.01.20 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda | vs. Amarni Banks | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Ipek Oz | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Andreea Ghitescu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Kateryna Diatlova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ella Sahnis | 7-64, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vlada Kozak | 6-1, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 4-6, 6-2, 4-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Manca Pislak | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Lavinia Morreale | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Dunja Maric | 6-1, 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Tea Lukic | 2-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 2. runda klasyf. | vs. Gala Ilic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Marine Szostak | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 Klasyf. | vs. Savine Erler | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nadja Straehle | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Nikol Palecek | 6-71, 6-3, 3-10 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alana Tuayeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.23 Klasyf. | vs. Vittoria Modesti | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.23 2. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Noka Juric | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Noka Juric | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.02.23 2. runda | vs. Simona Ogescu | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.23 1. runda | vs. Alina Khvatova | 2-6, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
05.10.22 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.22 Klasyf. | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Alice Soulie | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
14.09.22 2. runda | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |